SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gruszka/rekompozycja/foto str.60

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Taa.. tu wszyscy mają zaburzenia przez liczenie kcal
Będę śledzić postępy

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
hello:) jak dopracujesz sylwetę to będzie super - fajne wcięcie w talii

a co do Jessiki to rewelacyjna figura jak dla mnie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tu mnie jeszcze nie bylo

Powodzenia gruszka









I zdradze Ci nasz maly sekret: zapyerdol na treningach + faszystowska miska = SUKCES



Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-06-05 16:50:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Mnie tez tu nie bylo

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to zalezy co sie rozmumie przez "ograniczenie ww" jak wywalisz je zupelnie to bedziesz miala na oko pierunsko malo kalorii
Idz na razie po rowno, wszelkie modyfikacje mozna pozniej robic, IMO nie trzeba wychodzic przed peleton zanim nie dowiemy sie co na nas dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
witam! koniec leniuchowania, dzien wolny za mna, pelna energii i zapalu wracam do gry

carbon w moim przypadku ten zjazd SFD to jak najbardziej ale za jakis rok

4Ann, Lu, Martucca, Wrong zapraszam jak najczesciej, przegladam wasze dzienniki i jestem pod wrazaniem determinacji, koncepcja faszystowskiej miski i mi musi towarzyszyc bo z tym mam najwiekszy problem

Obli tez tak sadze ze nie ma sensu kombinowac, poki co na takiej diecie z prawdziwego zdarzenia jestem dopiero tydzien a juz mialam odstepstwo, najpierw musze sie do takiego jedzenia przyzwyczaic i trzymac rezim,sie pozniej zobaczy :)

// dzis moj dzien pomiarow
rozowo nie jest, zle zrobilam ze nie zmierzylam sie tydz temu, bo pomiary z ankiety to robilam daaawno, tak wiec odnosic sie bede w przyszlosci do pomiarow z dzis:)

NIEDZIELA 06/06/2010

waga: 69,5kg <nie mam pojecia skad to 2kg wiecej, moze przez te zaparcia , ale nic waga nie jest moim priorytetem, ale jedna ta glupia baba we mnie jeszcze siedzi i troche sie zdolowalam>
pod biustem: 78
talia (najwezsze miejsce): 71
brzuch: (najszersze miejsce= falda rulez)93,2
biodra:95,3
udo:53,4
lydka:36,2
bic:27,5

//i tak pare refleksji, chcialalabym zeby moj chlopak bardziej mnie wspieral, a on sie tak tylko dziwnie spoglada na mnie kiedy wcinam czesciej niz on... jego znajoma ostatnio schudla 14kg jedzac jeden posilek dziennie i palac tone papierosow, i on twierdzi ze za duzo jem... ciezko mi
no i papierosy, rzucilam palenie wraz z pierwsza wizyta na silowni, nie wiem czy to kwestia psychiki ale strasznie slodkie za mna chodzi, walcze ze soba kazdego dnia i nawet mi glupie mysli przychodza o glowy ze moze lepiej zapalic zeby nie zjesc batonika... no ale narazie przegralam ze soba tylko raz... nienajgorszy wynik...
ok ide szamac

Zmieniony przez - gruszka85 w dniu 2010-06-06 14:52:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Bede brutalna: faceci raz sa, potem ich nie ma, potem sa nastepni. Prastare przyslowie mowi: umiesz liczyc, licz na siebie, rozciaga sie to na porady z sfd

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oj tak tak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
dzieki dziewczynki

KACIK MOTYWACYJNY

super nogi




http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/05/26/article-1188329-05186D10000005DC-947_468x586.jpg

...I'm living my life
I'll do it how I wanna do it
I'm living my life
I will never lose
I'm living my life
And I'm not stopping

Start living your life...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Dawac tu Obliques! O takie nogi mi chodzilo

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuch, pytanie!

Następny temat

Poprawki indywidualnego treningu

WHEY premium