SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gruszka/rekompozycja/foto str.60

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
jasne ze cacy zdjecia. Zdjec w dzienniku nigdy za malo

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tu czuwam, cicho

Miska bardzo ładna Nie jesteś głodna?

Jest okay, ale koszulka mogłaby być bardziej mokra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
lekkie ssanie jest, ale takie dopuszczalne dorzucilam zielska i da sie wytrzymac

ej no a ja taka dumna z siebie bylam, chcialam zauwazyc ze ogolnie mam bardzo mala potliwosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czek ałt dziennik LadyM i mój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
więc może sobie zarzucę takie coś (burpees), ciekawie by pewnie było


"W moim przypadku 100 burpees = 9:15min"

Hmm, jeśli kiedyś dam radę zrobić 100, to nie będę raczej tego czasu atakował więc bez obaw chociaż....


Gruszka ja coś fotek nie widzę

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
carbon mi skuzi!

sie zorientowalam ze zamiast wyslac z dysku podalam adres serwera na ktorym zmniejszalam zdj a tam usuwaja je po paru godz

tak wiec coby nie bylo ze niby tylko dla wybranych....

posilek nr 3





moja przepotka po aero intero







ps. martucca oblukalam dziennik, niezle dalyscie popalic, ale pamietajmy ze ja dopiero na drugim biegu redukcyjnym jestem, jeszcze sie napoce tak jak wy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
noo widac że tyrasz

a fotka michy też miażdży, wow, jak to przyrządzić???

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Zdjęcia są super, ja bym też wrzucała, gdyby nie skrajny faszyzm w przygotowywaniu żarcia do pracy

Monika masz bardzo fajną figurę - piszę to odnośnie komentarza, jaki usłyszałaś na siłce jakiś czas temu. Tamta laska musiała być chyba anorektyczką, jeśli Ty masz wielkie uda

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
4Ann

carbon, to bardzo proste potrzebne Ci

ugotowana kasza jeczmienna 50g
piers z kurczaka 150g
pomidory z puszki, ziola roznorakie

ja po prostu wymieszalam wszystko i podgrzalam na patelni, piers mialam juz wczesniej gotowa (zrobilam w piekarniku sucha jak wior) ale mozna uzyc surowej, lekko podsmazyc na teflonie a potem dusic w pomidorach

z taka gramatura skladnikow wychodzi kcal 348,50
BWT 36,90/ 37,45/ 6,55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
dzięki, jak bede kiedys mial czas pichcic to zrobię pewnie
przed treningiem git, tylko bez sałatki

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuch, pytanie!

Następny temat

Poprawki indywidualnego treningu

WHEY premium