SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

georgu/Wakacyjne igraszki, start str. 42

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
przeciez wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Kiedys moderowalem dzial dla zielonych, trening, a potem jak doszlo do przeksztalcen trening dla poczatkujacych lecz zrezygnowalem i jestem w zespolowych

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
A tam, wiosełko szybko urośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Problem w tym ze przy takim ciezarze patrza na mnie jak na zwierzaka

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ta, jak rok temu a rehabie jak miałem wiosło jednorącz tempem 4040 to wziąłem ......hantle 9kg, to dopiero na mnie chłopaki patrzyli jak na idiote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Mówiłem, że wystarczy się wyspać :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Weekend byl "owocny" W sobote wielismy sie za gruntowne sprzatanie mieszkania po zimie... Zeszlo pol dnia roboty, ale wreszcie sie milo mieszka, a nie syf takie Wieczorkiem po ciezkiej robocie nalezalo sie zregenerowac przy szaszlykach z grilla, 4 browarkach delektujac sie walkami na gali KSW
W niedziele wybralismy sie na podroz do decathlonu, gdzie zakupilem koszulke typu base layer czy jakos tak Myk w tej koszulce taki, ze ma tak porobione szycia i cienie, ze po ubraniu wyglada sie na dwa razy wiekszego niz normalnie Wiec sie dzis wozilem na silce w nowej szmacie
Ale nie o tym, wracamy do treningu

Poniedziałek 14.05.2012 "Nowa szmata na siłownie i wygladasz jak kox "

Przysiad olimpijski:
42kg x 5
52kg x 5
62kg x 5
72kg x 5
82kg x 5 (ostatnio 80kg x 5)

Wszystko zgodnie z planem, nogi wracaja do siebie... Pewnie to bylo jakies takie przemeczenie/przetrenowanie lekkie i wracam do normy

Wyciskanie lezac z zatrzymaniem na klatce:
35kg x 5
45kg x 5
52kg x 5
62kg x 5
70kg x 5 (ostatnio 65kg x 5)

I tu odziwo tez poszlo ladnie Zdecydowanie zaczalem szerzej chwytac i technika wyciskania i mostkowania zostala dopracowana Cieszy mnie to

Wioslowanie koncem sztangi oburacz (waga nakladu, chwyt zamkowy):
36kg x 5
45kg x 5
55kg x 5
63,5kg x 5
72,5kg x 5 (ostatnio 70kg x 5)

Tutaj o ile wioslowac moge to utrzymywanie tego ciezaru sprawia lekki problem, ale walic to... Trzeba isc do przodu z ciezarem

Podciaganie na drazku szerokim nachwytem (wytrzymalosciowo, chwyt zamkowy):

7s x 5rep

Musze przyznac ze chwyt sie poprawil ostatnio i moge bez problemu dlugo wisiec na drazku, a i technika podciagania sie poprawila, bo wszystkie serie byly wykonywane bez zadnego wspomagania sie wymachami nog czy czyms w tym stylu.

Przerzucony ciężar: 4230kg (ostatnio 4000kg)

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Łoszek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Adzik123, a po polsku, a nie gwarą jakąś?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
muszę w takim razie taką koszulke zakupić

Kuba, rozumiem, że przy wiośle zamierzasz ćwiczyć chwyt i paski do MC odpadają? bo z tym nie miałbyś problemów przy utrzymywaniu sztangi

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny :)

Następny temat

Redukcja-jak to jest z tą redukcją?

WHEY premium