SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja-jak to jest z tą redukcją?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 781

Formularz - Proszę o pomoc

Mężczyzna

16

Waga

93

Wzrost

180

Cel treningowy

redukcja

Staż treningowy na siłowni

2

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full

Dieta

jest

Zażywane suplementy

białko

Ostatnio przerabiany plan

masa

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Martwy 150kg, wyciskanie 100kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 661
Czytałem już bardzo wiele na temat redukcji. Zauważyłem, że jedni podają żeby robić 16-12 powtórzeń w serii, a drudzy, żeby stosować 10-8 serii. Zdecydowany jestem, żeby ćwiczyć split. Przy ćwiczeniach aerobowych oraz dodatkowo "Scorch man" i oczywiście diecie jaki trening stosować ? 16 serii na duże partię mięśniowe i powtórzenia 16-12 przy mniejszych ciężarach niż zwykle czy 16 serii i powtórzenia 10-8 przy normalnym ciężarze ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5424
Redukcja to kwestia diety i możesz robić redukcję przy treningu na masę. MIT 8 http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Przeczytałem większość tego artykułu. Wynika z tego, że przy FBW lepiej się wyrzeźbię niż przy splicie. Jeszcze mam jedno pytanie jeżeli będę trenował takimi samymi ciężarami jak na masę a do tego dodam dietę wysokobiałkową a zmniejszę węgle oraz dodam interwały i aeroby w tygodniu to efekty będą zamierzone ? te powtórzenia 16-14-14-12 na rzeźbę to na pewno zwykłe mit ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10873 Napisanych postów 49718 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Tu nie chodzi typowo o ilość powtórzeń, tylko o spalone kalorie. FBW na masę robi to całkiem dobrze, więc w Twojej sytuacji efekty powinny się pojawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Marzec przerobię jeszcze na splicie + 3x aeroby i interwały. Od kwietnia zacznę FBW zobaczmy co z tego będzie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

georgu/Wakacyjne igraszki, start str. 42

Następny temat

FBW i Split

sosy