SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

georgu/Wakacyjne igraszki, start str. 42

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ok, jak nie chcesz przechodzić na split, to weź się chociaż za doping człowieku

Jakbyś ktoś Cie pyerdolnął po plegarach to pewnie by poszedł ciężar w ostatnich podejściach.

Zapyerdalać trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
110kg w siadzie jako maks? Trochę to sezonowcami podjeżdza, a nie trójbojem. I czemu tak niskie zakresy stosujesz gdy ciężary poniżej 100kg? Na wyższych (5-10) do takich spokojnie idzie dojść w pare miechów. Już chyba 5x5 będzie lepszym wyjściem. Nie hejtuje, tylko się dziwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
1. "Bo to na niego działa"
2. Georgu ćwiczy właśnie 5x5 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
To czemu gdzieniegdzie są trójki? Aż tak ciężko Ci idzie? Nie wierze. Ja jakiegoś wybitnego pałera nigdy nie miałem, ale na 5x5 to siła szła pierunem do 105kg w siadzie, każdemu tak idzie. A Ty zdrowy chłopak, to nie rozumiem skąd takie "ograniczenia".

Życzę progresu, ale czasem warto się zastanowić nad sensem planu i progresu, lub - i tu lepsza opcja - wziąć bombe

5-10 nie działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Bo zmodyfikował 5x5 pod swoje potrzeby i możliwości

Ja by proponował wprowadzić periodyzację i po okresie długiego opyerdalania się zaczął poważnie ćwiczyć

Innymi słowy- na ostatniej serii maksowanie do porzygu (DOSŁOWNIE!), a nie cofki z ciężarem i robienie założonej liczby powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wiem z doświadczenia, że kombinowanie z 5x5 wcale na dobre nie wychodzi, ale ok.

Ano też się opyerdalałem. W każdym razie NA TRENING i RZYGAJ PO SIADACH!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Trenuj tak, żeby rzygać po rozpiętkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Cokta to jest 5x5 bill star zapożyczony z tematu _Knife_'a. Ogolnie to plan jest taki. W domu ciezaru tyle co nic mam :/ Jakies 80-90kg. Zastanawiam sie nad polaczeniem jakiegos crossfitu z silownia na malych ciezarach. Cel utrata tkanki tluszczowej. Dieta pewnie na -. Obetne wegle. Co o tym myslisz Panie Darku? A od nowego roku akademickiego tak jak mowisz biore sie za ciezki treningu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Aha. Jak utrata fatu to raczej intensywność a nie mały ciężar, nie? Crossfit z siłką/po to tylko Knife daje rade, ale to jest cyborg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Myślę, że same wprowadzenie aerobów na świeżym powietrzu plus zwiększenie zakresów powtórzeń, które jest konieczne przy mniejszym dostępnym ciężarze wystarczy do poprawy estetyki sylwetki.
Nie ma potrzeby ucinania czegokolwiek, bo i tak jesz jak ptaszek

Aha- nie gadaj, że 90 kg to mało, jak masz rekord na ławce 90 kg a na siadach 107. Spokojnie możesz dojść do 90 kg w siadach na 20-30 powtórzeń.

Pójdź teraz w objętość- staraj się dobić do 15-20 powtórzeń w głównych bojach, skoro możesz ćwiczyć tylko w domu.

PS - to cyborgi biją teścia? (żarty, nie chcę dostać bana )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny :)

Następny temat

Redukcja-jak to jest z tą redukcją?

WHEY premium