SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cortunia - zamagania ze wszystkim

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
się nie opyerdalam psia jucha!

MICHA




jakoś mało ogarnięta jedzeniowo jestem ostatnio, ale co tam.

SUPL
lecytyna., wiesiołek, siemię, ZMA i tran

TRENING
będzie dziś, nie mogę sie doczekac akurat dziś :D

UWAGI NATURY OGÓLNEJ
czuję się gruba.
o.

ale to minie.
pewnie ok 20 jak się przeturlam do szatni do szatni po treningu :D :)

porzuciłam idee kaszy, po kaszy mnie wzdymało strasznie, po razowym, owsiance (mocno rozgotowanej lub namoczonej) i makaronie - nie wzdyma.
zostanę na razie przy tym.



Zmieniony przez - cortunia w dniu 2011-09-22 09:17:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
to jedziemy po kolei.


TRENING
B - 2 x 15 powtórzeń

rozgrzewka
5 minut marszu, plus rozciąganie (BUE)

trening właściwy




deserek
bieżnia - nie marsz, o nie :)

jestem z siebie bardzo dumna - w sumie 20 minut, z czego 16 bieg!!
2 minuty marsz, 8 minut bieg, 2 minuty marsz, 8 minut bieg (na koniec minutka spacerkiem, żeby odpocząć)

UWAGI DO TRENINGU

Wczorajszy trening sponsorowany był przez MOC i głupawkę.
Dawno się tak dobrze nie czułam, dawno nie czułam, że mogę tak dużo (to był etap a dajta mi 100 kilo tez targne, coooo mi tam)

w MC ciągle chyba kuleje technika, ale i tak jest git, będzie lepiej.
najgorsze jest dla mnie military press - słabośc ogólna.

najbardziej dumna jestem z zakończenia (HELOLLOU???!! ja nienawidze biegac... y yy no już nie :D )

a zakończenie treningu jest sponsorowane przez:






MICHA DZIŚ





Uwagi do jedzenia
Niestety, ale okazało się, ze najbardziej mnie wzdyma po białku :[ bez sęsu ciut, ale dam sobie jeszcze chwilę na to.


OGÓLNE PYERDOLENIE
jestem zachwycona - sobą, swoim treningiem i ogólnie. zwyżka formy (mimo, że noc nie była zbyt ciekawa z racji wymiotującego potomka, ale sooo tam, damy radę, sen to przeżytek)
Czuję się jak nakręcony króliczek i czy może mi ktoś dac trochę drewna do rąbania, gdyż bo nie wyrobie

chaotyczny ten wpis mimo wszystko, idę rabac drewno czy tam przekladac tony papieru :D


Zmieniony przez - cortunia w dniu 2011-09-23 10:08:07

Zmieniony przez - cortunia w dniu 2011-09-23 10:12:19

Zmieniony przez - cortunia w dniu 2011-09-23 10:12:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
Brawo, znaczy moc rośnie I zazdroszczę poskromnienia biegania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
po kolei

MICHA WEEKENDOWA
soboTA i niedziela




TRENING - SOBOTA
trening B
2x15 powtórzeń
rozgrzewka - 12 minut bieżni, rozciąganie
dobitka - 20 minut bieżni.





Uwagi do treningu

Ponieważ przyszłam na siłkę naładowana energią, to wymyśliłam sobie, że pobiegam więcej na rozgrzewkę.
potruchtałam (naprawdę, prędkość 7.3 nie jest oszałamijąca) minut 8, pomaszerowałam 2 przed i 2 po truchcie.
gdy sobie truchtałam przypomniał mi się fajny film "Czego pragną kobiety" i reklama, która się tam pojawia.





tak się właśnie czułam. jak nigdy. to samo było na dobitce po treningu. jak nigdy. niezauwazyłam nawet, że mnie but obciera i że mam rozrytą piętę do żywego i że prawie mi krew w bucie chlupocze.

uwagi do treningu właściwego.
1. nie umiem wiosłować sztangą.
2. wyciskanie robiłam sztangielkami
3. za to mego dobrze szły mi przysiady.

te przysiady to może i dlatego, że czułam się mocno rozgrzana i czułam się pełna sił. zrobiłam też jedną serię ze samą sztangą na poczatek, potem 2 właściwe.

dziś czuję się dość dobrze, czuje calutkie ciało i zdecydowanie dobrze mi z tym.

niedziela
w ramach trenigu marsze z 13 kilowym synkiem na plecach plus joga z Tonym (ten facet sadystą)

Uwagi natury ogólnej

mrok mord dupa - znów. czuję się nadmuchana, gruba i ogólnei wszystko jest bez sensu.

o.
jutro pomiary i ważenie - nie spodziewam się niczego dobrego.

Zmieniony przez - cortunia w dniu 2011-09-25 20:51:45

Zmieniony przez - cortunia w dniu 2011-09-25 21:07:10

Zmieniony przez - cortunia w dniu 2011-09-25 21:07:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
Mrok mord dupa
fraza idealna!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Cortunia, jest moc i power, bosko!

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
26.09.2011

MICHA




POMIARY




PYERDOLENIE
jestem gruba.
zdemotywowana - kopa trzeba znów.

blah.

dziś trening.

edit później.
juz jest git, musze znów ogarniać michę - mam ochote na same niezdrowe rzeczy (u mnie to ziemniaki w każdej postaci. dużo ziemniaków chcę :[ )

a wiem przecież, że czysta micha mnie wsysa do środka no :(
nawet jak przekroczę kalorycznośc to i tak jest git.

i jeszcze raz edit - mam myślałka.
muszę tez cele bardziej ogarnąć. co dalej jak dalej.
czas na podsumowanie chyba.




Zmieniony przez - cortunia w dniu 2011-09-26 12:59:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
jestem gruba.
zdemotywowana - kopa trzeba znów.


no nie przesadzaj z tm gruba

widzę, że się rozkręcasz tak trzmaj, zobaczsz za jakiś czas, jaką satysfakcję dają treningi, kiedy jest progres

wiesz, ja się w kwestii treningów i filmów nie śmiem wypowiadać, bo nie czuję się na tyle mocna, a złych rad nie chcę udzielać, najczęściej korzystam z filmów z crosfita, oglądam, wracam do filmów

a dieta....cóż po latach (autentycznie latach) doświadczeń doszłam do punktu, gdzie służy mi obecna dieta, wszystkie pozostałe były obrotem wokół własnej osi, zmieniała się tylko orbita

trzymaj się i walcz, bo ja czekam na rzucające na kolana efekty

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
MICHA 27.09.2011




suplementacja - wieciołek, lecytyna, tran, siemię lniane, ZMA

jakieś dziwne mam to jedzenie, ale co tam, jest git :)

TRENING 26.09.2011




rozgrzewka - 10 minut (bieg ) plus rozciąganie.
po treningu
- miało być 20 minut cardio - nie było nawet 10 bo mam czeluść w pięcia, która mi skutecznie nie pomogła.

UWAGI GO TRENINGU
martwy ciąg - mam bardzo słabe dłonie i przedramiona. nie chcę haków, czy pasów. popracuję nad chwytem samej sztangi. bo wiem, ze mogłabym podnieść więcej (ja), ale rece juz nie chciały.
well cóż - zmuszę je.
Pan Fajny pochwalił technikę, a ja nie ukrywam, że na razie jest to moje ulubione ćwiczenie.

military - umówmy się, że mam żenująco słabe barki. i dopóki nie zrobię JEDNEJ całej serii gołą sztangą nie myślę nawet o zwiększaniu ciężarów.

ściąganie drażka - muszę jeszcze ogarnąć swoje łokcie w tym ćwiczeniu, tak to jest ok, bardzo lubię to ćwiczenie też.

wypady - ze sztanga (ale wiecie, tą gumowaną, damską) coś mnie zaćmieie dopadło i źle dodałam ciężary.
technika poprawiona i jest ok.

uginanie nóg - zero progresu, (no jakis tam minimalny)
szczerze nienawidzę tego ćwiczenia.

ogólnie - mam MOC.

a pompek nie było - mój nadgarstek znów powiedział różne złe słowa, w nosie go mam, porobiłam jakieś rozne cosie co mi pan Fajny kazał (z pila lekarska, na plecach, łokcie przy sobie - i wyciskanie tejże piłki w górę)

PYERDOLENIE
mam moc, głupawkę i co tam chcecie.
jest super.

i Filonka, na efekty to ejszcze troszkę :D

Zmieniony przez - cortunia w dniu 2011-09-27 10:10:04

Zmieniony przez - cortunia w dniu 2011-09-27 10:18:31

Zmieniony przez - cortunia w dniu 2011-09-27 10:19:14

Zmieniony przez - cortunia w dniu 2011-09-27 10:19:42

Zmieniony przez - cortunia w dniu 2011-09-27 10:44:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
na efekty to ejszcze troszkę :D
Pyerdolicie koleżanko, a te 28cm na minusie to co?

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prywatny wątek pytań wichitasky ,-)

Następny temat

Proszę o pomoc w dopracowaniu diety i treningu - split !!

WHEY premium