SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cortunia - zamagania ze wszystkim

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894


micha na dziś.

wczoraj nie zjadłam kolacji, bo mnie jednakowoż pstrąg zaszkodził i wieczór spędziłam w samotności (yy znaczy niezbyt bo z kotem) w świątyni dumania. mogłam se posiedziec, pomysleć.

poszłam spać wymęczona i głodna niesłychanie, ale bałam się jeść zeby nie spędzić nocy w tej świątyni.

rano już ok, takze micha goodie jest.


edit - oraz zaliczyłam juz opyerdol za nietrzymanie michy

Zmieniony przez - cortunia w dniu 2011-06-21 13:55:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
zawsze do usług kochanie

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894


micha na dziś.

siędzę w pracy i tyram jak wół. tyle wieści z placu boju niestetuy.

jednakowoż potrzebna praca nad głowa mocna jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
zaległe michy będą później.

ale.
dziś stanęłam na wadze.

68,5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
gratulacje bejbe!!!!

cudo piękne i lecę za tobą do brzegu do brzegu...

a jak jeszcze raz usłyszę twoje "jestem gruba" zamiast "ładnie chudnę" to wiesz co będzie

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Cortunia, pieknie! Dawno mnie wyprzedzilas w spadkach wagi, mam nadzieje ze twoj przypadek pomoze uswiadomic wielu laskom ze wystarczy 12 tygodni ladnego pilnowania sie a efekty moga byc powalajace

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
jednakowoż jestem gruba.
no.

Maja pisz ten artykuł o głupotach co w głowie siedzą, bo ja oszaleję ze sobą kiedyś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Gratulacje! Naprawdę nieźle się zapowiada, myślę, że ze swoim wzrostem i z dobrymi ćwiczeniami, wyglądasz już naprawdę fajnie! Z niecierpliwością czekam na podsumowania i zdjęcia porównawcze. Patrzę sobie na Ciebie, margot i Oveję, i naprawdę mocno Wam (w cichości ducha) kibicuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
szmaja- dzięki i my w takim razie poprosimy kibicować otwarcie
bo to zawsze lepsza motywacja

a Cortunia się doczekałaś,

bój się poniedziałkowej siłowni,
będzie psychiczne bicie mądrościami psychologicznymi po głowie

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
nie wyglądam fajnie - może fajniej niż na początku, ale z powodu zwału tłuszczu na brzuchu jeszcze długa droga przede mną.

no ale co tam - walczymy dalej, Margot koncz to szycie, na siłkę jadziem!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prywatny wątek pytań wichitasky ,-)

Następny temat

Proszę o pomoc w dopracowaniu diety i treningu - split !!

WHEY premium