SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wyjść ze stanu 'skinny fat"?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3138
Cześć wszystkim Użytkowniczkom ;)

W wyniku stosowanie wyniszczającej, niskokalorycznej diety 1000kcal przez okres 2,5 miesiąca przy stosowaniu jedynie treningów cardio ( rower) cudownie pozbyłam się części kg, a także mięśni :[
W ubraniu wyglądam naprawdę fajnie, gorzej bez, kiedy widać z daleka, że proporcje między tkanką tłuszczową a mięśniami są mocno zachwiane.
Tak, byłam głupia, naiwna. Myślałam, że sekret dobrej sylwetki tkwi w kg, ale pomyliłam się. NIgdy nie byłam chuchrem, stąd to marzenie, aby mieć na wadze mniej.
Teraz już wiem, że nie cyfry są ważne, a właściwe proporcje tłuszczu do mięśni.
Chciałabym wyjść z tego stanu rozlanego budyniu, doprowadzić do tego, że moje ciało będzie jędrne, bardziej zbite i dotyczy to każdego fragmentu ciała. Widok ciała, w którym mięso odpada od kości obrzydza mnie.
Mam możliwość uczęszczania na siłownię max. 3 razy w tyg. i od pewnego czasu już chodzę.

Na razie nie mam możliwości wklejenia zdjęcia, ale liczę, że będziecie mogli mu pomóc choć troszkę na podstawie ankiety i michy.
Mam nadzieję, że pomożecie mi ustalić poziom kcal jaki powinnam przyswajać i rozkład BTW.
Widziałam tutaj trening dla początkujących na siłce, więc podejrzewam, że to pewnie coś dla mnie.
Aha, dodam, że chyba mam skoliozę ( nierówne wcięcia w talii) i jest to jakaś wada nabyta,a nie wrodzona. Mam mocno siedzącą pracę, może to winowajca. Nie byłam u żadnego fizjo póki co.
Nie wiem czy wszelkie ćwiczenia na brzuch są tutaj zakazane? Pewnie tak. Choć spotkałam się tutaj z opinią na jakimś wątku, że brzuch głownie "robi się w kuchni", więc... ;)

Ankieta:
Wiek : 34
Waga :60,3
Wzrost :171
Obwód w biuście(1) :93
Obwód pod biustem :
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):69
Obwód na wysokości pępka :
Obwód bioder (3):93
Obwód uda w najszerszym miejscu:54
Obwód łydki :33
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, uda, biodra
W którym miejscu najszybciej chudniesz : twarz, biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: ogólnie to tak z doskoku rower i fitnessowe ćwiczenia; od miesiąca siłownia 2-3 razy/tydz.
Co lubisz jeść na śniadanie: owsiankę na mleku, z orzechami, rodzynkami, bananem
Co lubisz jeść na obiad : filet z kurczaka,łosoś,ziemniaki, ryż, warzywa
Co jako przekąskę :owoc, serek wiejski, serek homogenizowany, jogurt owocowy
Co jako deser : kisiel, lody
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja glutenu
Stan zdrowia: bardzo dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, fitness, rower
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :---
Stosowane wcześniej diety : 1000kcal
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3138
MICHA na dzisiaj, trochę niedojedzona.

Warzywa: mix sałat, ogórek zielony, pomidory, brokuły





Nie wiem czy dobrze wybrałam to pesto. Bo piszą, że to jakiś sos.. Hm. Ja mam po prostu pesto z suszonych pomidorów.

Zmieniony przez - chloe w dniu 2015-05-05 07:07:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Wrzuć zrzut miski i zdjęcia

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3138
Saida, dziękuję, że zajrzałaś do mnie :)
Postaram się w ciągu dnia zdobyć aparat i wstawić foto ( aż wstyd :O ), no i michę :)


W ciągu dnia udało mi się zrobić zdjęcia. Oto one.
Zdaję sobie sprawę z tego jak wyglądam, proszę nie kopać leżącego :D
Zaraz zajmę się michą dzisiejszą ;)




Zmieniony przez - chloe w dniu 2013-11-04 17:58:46




Zmieniony przez - chloe w dniu 2013-11-04 17:59:37

Zmieniony przez - chloe w dniu 2013-11-04 18:01:03


MICHA:





Zmieniony przez - chloe w dniu 2013-11-04 18:19:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3138
Wiem... Za mało kcal... Za mało białka pewnie, nie mówiąc o tłuszczach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3138
Cześć i czołem wszystkim :)

Wklejam dzisiejszą michę, do kolacji będą warzywa, więc jakieś ww będą.
Czytałam, że w każdym posiłku muszą być BTW, ale żeby niektórych warzyw nie wpisywać ( a przynajmniej część dziewczyn otrzymało takie zalecenia).

Mam nadzieję, że miłe Szefostwo zajrzy do mnie i pokieruje moim rozkładem BTW oraz może przekaże jakieś wskazówki co jeść, czego nie ( i co, jak ćwiczyć).

Tak przyglądam się tym swoim zdjęciom... Maskara... Sam fat
A to, co dzieje się NAD pępkiem to już w ogóle porażka.
Czy z tym wszystkim da się coś jeszcze robić w moim wieku?
Żeby tak się zapuścić


Micha na dziś




Zmieniony przez - chloe w dniu 2013-11-05 07:01:38

W ankiecie nie wpisałam, że zażywam omega 3 i witaminę a+e (jeśli to ważne).

Zmieniony przez - chloe w dniu 2013-11-05 07:03:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nadal za mało kcal.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3138
Ruda_29, a do ilu kcal powinnam dojść, żeby nie obrosnąć dodatkowym sadłem? 1700 byłoby ok?
Bo ja właśnie nie wiem czy chcąc zredukować tę galaretę - tłuszcz mam jeść dużo i zdrowo, czy mniej i zdrowo? Do tego ćwiczenia rzecz jasna.


Zmieniony przez - chloe w dniu 2013-11-05 07:59:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Myślę, że 1800 kcal na początek będzie ok Spróbuj na początek rozkład 135b/150ww/reszta tłuszcz; wymiary podawaj co tydzień.

Do fizjo idź, niech Cię obmaca.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-11-05 08:04:00

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3138
Dzięki Ruda za podanie konkretnego kierunku :) Tak sobie myślę, że ciężko mi będzie nabić tyle kcal, a zwłaszcza 135b
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nie musisz ich zjeść jutro, zwiększaj systematycznie ilość, dodawaj ruchu.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3138
Ruda, dzięki za wszystkie wskazówki. Do końca tygodnia spokojnie dojadę do 1800kcal. Tylko trochę się obawiam, że nie dam rady aż tyle białka wcisnąć w menu. No zobaczymy w praktyce jak to będzie ;) A co do ruchu, to mam możliwość ćwiczyć na siłowni max 3 razy w tygodniu, ale bywa to uciążliwe dlatego, że ćwiczy sporo osób i trudno czasem dopchać się do urządzeń. Tak się zastanawiam czy części ćwiczeń (głównie z hantlami) nie mogłabym wykonywać w domu, a resztę na siłce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Viki DT for fun :)

Następny temat

Panika - czas poważnie wziąć się za siebie!

WHEY premium