SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wyjść ze stanu 'skinny fat"?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jw, wyraźnie widać nieprawidłową postawę. Im szybciej to ogarniesz tym lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3138
Wczoraj nie było mnie w domu, więc dzisiaj wkleję dwie miski. Mimo ze bylam poza domem i stołowałam się w restauracji starałam się wybrać coś w miarę zdrowego.

Corum, dziękuję za poradę w sprawie tabeli z pomiarami. Tak zrobię
Od jakichś 5 lat pomiary kończyn górnych i dolnych właśnie różnią się o te 2 cm. Wcześniej nie mierzyłam się, więc trudno orzec. Natomiast nie kojarzę, abym około 5 lat temu miała tak nierówne wcięcia w talii. Coś takiego zaoberwowałam jakieś 3 lata temu.

Delfinka, Hubert, dziękuję, że zajrzeliście. Tak, wiem, że jestem krzywa; już mnie Ruda w 2014 wysłała na wstępie do fizjo; być może jakiś nieogarnięty typ to był, ale stwierdzając moje krzywizny plus wiotkość stawów kolanowych polecił ćwiczyć celem wzmocnienia mięśni.
KIedy ćwiczę nie odczuwam żadnych boleści i czuję się super, ale kiedy mam dluższy okres czasu bez siłowni, np. 2 miesiące to przy parogodzinnym siedzeniu odczuwam czasem w ból w lędźwiach i w okolicach lewej łopatki.
Rozumiem, że polecacie innego fizjo, który zastosuje jakąś terapię?


Zmieniony przez - chloe w dniu 2015-04-26 14:08:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3138
Zaraz wkleję tabelkę z wymiarami i zrzuty 2 mich






Zmieniony przez - chloe w dniu 2015-04-26 20:25:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Wrzuć jeszcze wagę i będzie super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3138
Zrobiłam miejsce na wagę, ale już jej nie wstawiłam cała ja... Corum, dziękuję, że czuwasz









Powyższa micha jest z wczoraj, tyle że z dzisiejszą datą W daniu obiadowym na pewno było sporo tłuszczu, więc pewnie ogólnie kcal więcej przyswoiłam. Do obiad były jeszcze warzywa: brokuły, cukinia, pomidor, papryka zielona i czerwona ( paprykę wlicza się??)


MICHA z dzisiaj
z warzyw: pomidory, ogórki konserwowe 3, mix sałat





Moim michom daleko do ideału zdaje się, i ta kaloryczność tak się waha... Poprawię się

Zmieniony przez - chloe w dniu 2015-04-26 20:52:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3138
Od dzisiaj ruszam z TRENINGIEM DOMOWYM :

Trening do domu do wykonania ze sztangielakami lub butelkami wody mineralnej w/g Agak
trening A
1) Wznosy nóg z leżenia
2) Wspięcia na palce obunóż
3) Przysiady klasyczne z hantlami
4) wejście na ławkę z hantlami
5) wznosy z opadu
6) Pompki klasyczne max powtórzeń
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz
8) Pompki w podporze tyłem

trening B
1) plank max czas
2) Martwy ciąg z hantlami
3) Wykroki z hantlami
4) wiosłowanie hantelką
5) wyciskanie hantli leżąć (jeśli masz możliwość np na taboretach, ławie wąskiej)
6) Wyciskanie hantli stojąc na barki
7) uginanie przedramion (biceps)
8) wyciskanie francuskie stojąc (triceps)

Tym planem poćwiczę ok. 4-5 tygodni, a od początku czerwca zapiszę się na siłownię i będę ćwiczyć razem z trenerką.
W poniedziałki, środy i piątki będzie trening siłowy, we wtorki i czwartki interwały na rowerze - 30/30 przez 15-20min. będzie ok?
Weekend wolny. I tak zazwyczaj gdzieś wyjeżdżam, więc nie ma sensu zakładać, że będę jakkolwiek ćwiczyć.
Posiadam piłkę gimnastyczną, skakankę, gumy, i regulowane hantle - każda po max. 12kg. Tyłka nie urywa, ale biorąc pod uwagę mój poziom zaawansowania, na początek będzie w sam raz

MISKA
warzywa: brokuły, mix sałat, pomidorki koktajlowe


Zmieniony przez - chloe w dniu 2015-04-27 06:43:25




Zmieniony przez - chloe w dniu 2015-04-27 09:09:42

Zmieniony przez - chloe w dniu 2015-04-27 09:10:18

Zmieniony przez - chloe w dniu 2015-04-27 09:10:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3138
Co to był za tydzień ... Rodzinka zwaliła mi się na głowę, nie mogłam niczym się zająć... Udało mi się zrobić raptem 1 trening siłowy, i 1 aerobowy. Nie zapisywałam nic w dzienniku, bo nawet w WC nie miałam dość czasu dla siebie, stale ktoś mi się dobijał wszędzie... Ech jestem zmęczona, dobrze że weekend majowy rozpoczął, a oni pojechali dalej
Zaraz wstawię michę dzisiejszą i ten trening.
Dzisiaj mam dzień dla siebie, więc też poćwiczę.

MISKA

Z warzyw: pomidory, mix sałat, brokuły.
Za mało mam tłuszczu Powinnam używać więcej oleju, masła? Poradźcie coś






TRENING A





TRENING B dzisiejszy





Zmieniony przez - chloe w dniu 2015-05-01 21:57:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Dodaj więcej masła , czy oleju kokosowego, co to jest 3-4 g? Jak lubisz, to jedz awokado. Sałatki możesz polać dobra oliwą z oliwek , smażyć np na smalcu gęsim itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ło jej, tłuszcz tak przyjemnie podbijać. Polecam mleko kokosowe do owsianek, kawy, omletów i deserów. Nawet do sosów i gulaszu można dodać - wyjdzie lekko orientalne danie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3138
Amiu, Jurysdykcja - dzięki za rady w sprawie tłuszczu Nie będę żałować sobie masła, oleju i oliwy, ale na mleko kokosowe nie skuszę sięPewnego razu nabyłam takie w sklepie i jego spożycie do dzisiaj kojarzy mi się z wielką traumą Zemdliło mnie okrutnie. Każdy ma inne smaki, ale dzięki wielkie za podzielenie się swoimi rozwiązaniami kulinarnymi

Wczoraj dzień nieliczony, poza domem. Bez grzechów, ale kalorycznie pewnie max.1500.

MICHA z dzisiaj i poniżej TRENING A

Warzywa: 3 pomidory, 3 ogórki kiszone, mix sałat



TRENING A








Zmieniony przez - chloe w dniu 2015-05-03 18:21:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Viki DT for fun :)

Następny temat

Panika - czas poważnie wziąć się za siebie!

WHEY premium