Jon Call, znany również jako Jujimufu stał się sławny po tym, jak stworzył ogromną społeczność internetową dla tzw. trickerów. Tricking to sport łączący sztuki walki, gimnastykę i breakdance. Już od kilku miesięcy zapowiadał, że będzie startował w zawodach sylwetkowych, ale fani nie do końca wierzyli że to nastąpi. Teraz w końcu oficjalnie ogłosił, kiedy odbędzie się jego debiut.

Na swoim Instagramie zaprezentował aktualną formę oraz napisał, że w przyszłym roku zadebiutuje na Arnold Classic Amateur. Ponadto ujawnił, że będzie współpracował z mistrzem California Pro Antoine Vaillant, a także Dorianem Hamiltonem, aby jak najlepiej przygotować się do zawodów. 

“Wezmę udział w moich pierwszych zawodach kulturystycznych 6 marca 2021 roku na Arnold Classic Amateur! Więc mam 24 tygodnie! Moim celem jest wyglądać dużo lepiej niż dzisiaj! Będę otrzymywał wsparcie treningowe od @dorian_hamilton i @ antoinev87. Kiedy się spotkamy, w przyszły weekend otrzymam plan i będę dalej rozwijać swoją sylwetkę! Wkrótce moja nowa domowa siłownia będzie wyposażona w mnóstwo nowego sprzętu, który  pomoże w przygotowaniu do zawodów i lepszych treningów! Mój przyjaciel i partner szkoleniowy @tomrboyden z niecierpliwością czeka na możliwość nagrania więcej zabawnych filmów na YouTube, nas obojga jak staramy się, aby być lepszymi wersjami nas samych!”

 

Oprócz istotnej informacji na temat planowanego debiutu, po raz pierwszy mamy okazję także ujrzeć Jujimufu pozującego w kąpielówkach. Na tę chwilę wygląda dość dobrze i jeśli mocno przyłożył się do treningów i nie spotka go żadna kontuzja może śmiało powalczyć o zwycięstwo. Z uwagi na to, jak barwną postacią w mediach społecznościowych jest Jujimufu, jego debiut na pewno będzie sensacyjnym wydarzeniem w branży.

 

Komentarze (14)
Entreri

Kolejny pajac internetowy.

2
Bull

Lepiej bawić ludzi niż ich w......ć

4
Entreri

Kazdy ma swoje preferencje, ale mnie wlasnie ci promujacy sie ostatnio nachalnie pajace strasznie wk...ają.

1
manollooo

Wyluzuj stary, nie ma co się spinać, bo jeszcze ci sił zabraknie na jutrzejszą 8godzinna zmianę w fabryce. Pozdrawiam

3
Gats 2

Zwariowałeś, oglądałem jego filmiki kilka lat temu, startował w amerykańskim odpowiedniku MAM TALENT jako utalentowany gimnastyk, jego strona cieszyła się powodzeniem jeszcze przed rozkwitem Instagrama.

Chłop łączy ćwiczenie z żelazem i akrobatykę - ma siłę trójboisty i sprawność kalistenika.

Idealnie zbalansowany wyczynowiec.

0
Possible

Drugi Vaillant

0
lodzianin1

Za duzo to on nie ugra na tych zawodach

1
rarytas1

Obserwuje go 1,6 miliona ludzi więc tym pajacowaniem osiąga zamierzone rezultaty. Po sylwetce widać że predyspozycji brak więc wybrał inną drogę do sukcesu a sukcesem jest choćby to że właśnie o nim piszemy

1
lordknaga

taki amerykanski 'sportowy swir' niektore clipy ma mega smieszne :-)

1
FighterX

Generalnie pozytywny gość. Ostatnio zaliczył start w trójboju, fajnie że próbuje wielu rzeczy.

0
cinamone

Bo ma z tego hajs?

0
FighterX

Śledzę go od początku jego "kariery". Miał pomysł na siebie, egzekwował go, co mam mu zarzucać? Sięga po opinie ludzi mądrzejszych do siebie w danych dziedzinach, co pokazuje, że nie uważa się za alfę i omegę.

1
Banan

kojarzę typa i te jego filmiki, pozytywny wariat
akurat do pajaca to mu wiele brakuje, bo widać, że robi to dla beki , albo by właśnie tacy spięci jak niektorzy Panowie powyzej w komentarzach się potem w necie bulwersowali hahah %)

1
SHHO

Gościu wyroznia się ogromna roznorodnoscia.
Biega skaka robi salta sprinty tu szpagat tu crossfit tam trójbój tam zarzuty
Mega zazdrość i szacun
Szkoda że do otwarcia furtki do takiego zapier*alania trzeba się czymś wspomóc. Bo chciałbym móc ćwiczyć więcej niż 3-4 razy w tygodniu BO regeneracja

2