SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchnii PLUSZKÓW 7, czyli spamPOST odżywiania. Smażymy z tym koksem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142899

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4439
Ehhh, spamerzy, ledwo na trening poszedlem, juz 5 stron nowych
Oczywiscie trening FBW Wali mnie taka opcja, pozniej rece bola przez 4 dni, a miesnie rosna 2. A i tak czuje jak dobrze potrenuje.
Student, czy ja nie zagladalem czasem na Twoje NK jakis miesiac temu :>? Tak mi sie teraz wydaje, jak makel mnie dodal do znajomych to sie przygladalem jego znajomym nowym, bo widzialem Wassupa, to chyba Ty byles, bo wszystkie zdjecia w gorach, a teraz jak patrze dyskusja to tylko gory :P

A dzisiaj trzymalem diete prawie na 100% Tylko pilem cole zamiast wody

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cole zero ?
Ja tam co dzień to obalam lifta albo Pepsi Max

Może przeglądałeś, nie wiem tam NK usunąłem już

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-08-28 20:47:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4439
Wiem, ze nie pamietasz kto tam zagladal na Twoje konto miech temu Bardziej chodzilo mi z ciekawosci czy miales wszystkie zdjecia w gorach, to bym wiedzial, ze to Ty byles

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
tak to byl student

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Witam ponownie, ale sie najadłem, grysikiem z domowym sokiem z wiśni

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
i co sie chwalisz?

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A Ty Lager się chwaliłeś, że impreza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
A sie chwale bo dobre mmmmh szkoda że niemożecie tego poczuć

A zaraz jem owsianke i chyba dożuce do niej ten soczek z wiśni.

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
ok dalem sie zlapac

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
student jakies aluzje do mnie?
to, ze jutro jade do energy, w sobote są urodziny kumpla, a w niedziele kumpel ma wolną chate, i troche popije przez te 3 dni, nie znaczy ze jestem jakimś alkoholikiem

Zmieniony przez - Wassup88 w dniu 2008-08-28 21:13:10

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

leczenie trądziku do jeggera

Następny temat

Która opcja lepsza po treningu ?

WHEY premium