SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchnii PLUSZKÓW 7, czyli spamPOST odżywiania. Smażymy z tym koksem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142934

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
a dlugo trenowales? nie bolały/puchły ci uszy?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja kiedyś Capo trenowałem i akrobatykę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
bez zadnej wiedzy poszedlem na ten SB, trenowalem tam prawie rok... a poszedl bym na MT bo mi sie najbardziej podoba... nawet wiem gdzie bym szedl tylko nie wiem czy chce pojcs :P

a wage mam tez nie najmniejsza bo 95 kg

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
95kg przy 182cm :O ;D byk ***any:P
no to na MT bys wymiatal,z taka mase to i cios i kop masz pewnie niechudy:P a czemu nie chcesz SB kontynuować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krótko trenowałem ale tak to uszy nie bolą/puchną (przed treningiem je też rozgrzewasz) - najgorzej jak upadając, albo swipując trafisz na nogę kogoś kto trenuje obok, jak dobrze walniesz kuchem to kalafior murowany. Ale trenowało tam przynajmniej 50 osób i tylko jedna miała, więc nie panikuj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
kopy mam dobre bo trenowalem tez pile :)

we srode pierwszy trening Sb po przerwie wakacyjnej wiec moze sie zjawie zeby po pysku dostac ;]

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
wlasnie czytalem na necie o kalafiorach i pisalo ze niektózy rozgrzewali uszy,smarowali przed i po treningu a i tak im sie porobily;D wiec ja sie chyba nie odwaze tak zaryzykowac;p

hehe Molu dobre podejscie;D


****a placki owsiane jem juz od godziny i skonczyc niemoge... ;D

Zmieniony przez - Majbah w dniu 2008-08-31 13:47:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz ćwiczyć w ochraniaczach na uszy, ja ćwiczyłem w górnej szczęce bo mimo, że to chwytane to na każdym treningu po ryju dostawałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
ta patrzyłem na te ochraniacze to przeciez jak z***aniec bym w nich wyglądał:D zreszta niektorzy pisza ze to niewygodne;p
no i jak bym poszedl do sekcji poczatkujacej to ja jeden bym pewnie takie mial i by sie dziwnie patrzyli;p
zreszta chooj najpierw mase trzeba zrobic,potem myslec;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
nie koniecznie masa jest tu potrzebna

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

leczenie trądziku do jeggera

Następny temat

Która opcja lepsza po treningu ?

WHEY premium