SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchnii PLUSZKÓW 7, czyli spamPOST odżywiania. Smażymy z tym koksem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142902

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
Witam w południe/po południe?;D
Molu widze że Warszawka ładnie sie bawiła,aż śliwki facetowi z zieleniaka poprzewracali ;D a co stare babcie miały niefart ze sie tam znalazły
Wasup a ile ty teraz zarabiasz i co robisz? bo ostatnio pisales ze praca fajna ale siano niezbyt;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Myslales ze tego nie widzialem?
Na zywo niestety nie, bo do energy jezdze od niedawna
Poćwicz

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Ja robie ile chce dziennie, srednio 3-7 godzin dziennie, wiec wychodzi 700-900zł na miecha...
Nie narobie sie, ale siana mało...

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
hehe no kokosów niema ale jak za tak malo h zle niejest;p myslalem ze zarabiasz 600zl miesiecznie =D

Zmieniony przez - Majbah w dniu 2008-09-03 15:22:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Wiesz, moglbym zarabiać 1000zł albo wiecej na miecha, ale mi sie szczerze nie chce
a tak np. jak dzis, wyszedlem z domu o 9;25 i wrocilem o 14;05
4,5h roboty i wolne

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Nieśmiertelna nutka
Jak byla na topie mare miechów temu, to sluchalem po 10razy dziennie i mi sie nie nudzila
Pamietam jak chodzilem na silke i sluchalem rmf maxxx, to tylko czekalem az to puszczą

http://pl.

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 928 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2794
****a ;D pospamujacie dla googla, albo jakiś adsence :P wróciłem!! ahahah zaglebie, dałem rade nie sesrałem sie bede z tym walczył jutro... zaraz po******lllam na trena a wiecie co, chlop od w=f taki konkretny koks, powiedzial zebym lepiej w******lal makaron niz ryż...

"Go Hard, Or Go Home..." Lloyd Banks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 928 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2794
iii wasup, ****owo tego jump styla tanczą, o wiele bardziej wole c-walka do drum'n'bassu

"Go Hard, Or Go Home..." Lloyd Banks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
srednii kawalek, nie lubie jumpstylu

Electro a nie powiedzial Ci ze najpierw dieta pozniej Meta

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 928 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2794
od******licie się od tej mety czy mam was pozabijac ****ogłowce?

"Go Hard, Or Go Home..." Lloyd Banks

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

leczenie trądziku do jeggera

Następny temat

Która opcja lepsza po treningu ?

WHEY premium