SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchnii PLUSZKÓW 7, czyli spamPOST odżywiania. Smażymy z tym koksem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142915

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 928 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2794


"Go Hard, Or Go Home..." Lloyd Banks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
WWJD :

A co do wagi. Rosja chce nas w dupala pchać rakietami a Wy tutaj o bakaliach pierdu, pierdu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443


ide spac bo na trening trza z rańca wstac






















bez odbioru dziewczyny

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Bo my tak wlasnie uciekamy myslami od zagrozenia ze strony Rosji.
A tak przy okazji to nie wiem po kiego chooja zesmy ta tarcze stawiali.
Chcemy tylko sie podlizac amerykanom, ktorzy na dobra sprawe maja nas gleboko w duupie, tym samym mamy konflikt z poteznym mocarstwem jakim bez watpienia jest Rosja.

KOMPLETNY BEZSENS...

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Generalnie trzeba sprdalać z tego kraju

Mam nadzieję, że przez 5 lat się ta tarcza nie wykuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Polska jako kraj nie jest zla pod warunkiem, ze jestes ogarniety i potrafisz sie o siebie zatroszczyc.
Dla mnie w wiekoszosci emigruja ludzi, ktorzy nie maja zadnych perspektyw na zycie w RP i sadza, ze poza granicami odnajda dostatnie zycie, co w wiekszosci przypadkow okazuje sie zyciowa pomylka.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 928 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2794
generalnie to *******lam do bezstronnego Trinidu i Tobago

"Go Hard, Or Go Home..." Lloyd Banks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 928 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2794
WWJD, dokładnie tak samo myśle, ****a, jeżeli weźmiesz pod uwagę, koszty zycia w polsce, a zarobki, a koszty zycia np. w angli i tamtejsze zarobki to wcale nie jest tak za***iscie, a mycie kufli dla anglikow, ktozy ******la polaków i zapewnie, wywyższaja sie nad naszymi rodakami, JEST JAK NAJBARDZIEJ SŁUSZNE NIECH ****A SIEDZĄ U SIEBIE W KRAJU ******OLCE!

"Go Hard, Or Go Home..." Lloyd Banks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Szczerze? W dupie mam proszenie o naukę i wypacanie się o sama możliwość kształcenia.

Jeśli nikt mnie nie chce to ja sobie poradzę - ale jak już mam się trudzić to wolę się trudzić o COŚ a nie polski syf.

Dlatego chcę wyemigrować do Niemiec. Szkolenie jest super, otwarte na obcokrajowców.

W PL aby dostać specjalizację muszisz założyć prezerwatywę na łeb i pchać się z rozpędu w profesorską dupę. W DE masz to, bo poprostu ktoś chce abyś umiał leczyć - w PL lobby profesorsko-ordynatorskie ma nad to swoje własne zarobki dlatego najciekawsze i najbardziej punktowane operacje wykonuje profesor a nie pan Jerzy z Koników Starych, co poszedł na medycynę.

W DE mogę iść, płacą konkretnie, chętnie przyjmują. Nie ma innej opcji dla mnie jak emigracja

Mam nadzieję, że PL ostanie się od wojny bo generalnie jestem pro-pacyfizm. Jeśli jednak Rosja ma zamiar pierdyknąć na pomorze to niech to zrobi za 5-6 lat - kiedy będe już prawdopodobnie za granicą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Dokladnie tak.
Kompletnie nie rozumiem Polakow[i nie tylko], ktorzy wyjezdzaja za granice [najczesciej do Anglii i Irlandii] kompletnie nie znajac jezyka! Nie dosc, ze sa traktowani gorzej od smieci to jeszcze wystawiaja negatywne swiadectwo narodowi polskiemu.

Jestem dumny z tego, ze jestem Polakiem i wiem, ze tu jest moj dom.

"The important thing is not to stop questioning."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

leczenie trądziku do jeggera

Następny temat

Która opcja lepsza po treningu ?

WHEY premium