SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skutki uboczne niepoprawnego odżywiania. Jakie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 206 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7705
Nic nie znalazłem wyszukiwarką, wiec zakładam ten post.

Interesują mnie wszystkie skutki uboczne niepoprawnego odżywiania.
Jak ktoś by coś miał niech pisze.

"SFD Moim życiem"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13632
temat rzeka
w cholere w zaleznosci jak duze 'niepoprawnosci'

poszukaj co daja nam na przyklad witaminy i bedziesz wiedzial co sie dzieje przy braku/niedoborze.

za malo tluszczy-problemy z cera,wlosami,paznokciami......
za duzo bialk-obciazenie nerek



nie do konca rozumiem Twoje pytanie

>>MARECKI<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
Temat chyba bardzo rozległy.
Bo można uznać za nieprawidłowe odżywianie zupełny brak zdrowych tłuszczy, fast foody itd. a na końcu samym są anoreksja, bulimia, chroniczna otyłość itd.

Otyłość i wszelkie tego skutki, awitaminozy, niedobory minerałów, nadciśnienie, miażdżyca, ot, wierzchołek góry lodowej

Edit:
No, czyli jak kolega u góry, nie wiem właściwie co chcesz wiedzieć. Uważam podobnie, rozejrzyj się za tłuszczami, witaminami, minerałami itd, a dowiesz się co się może stać przy niedoborze, nadmiarze itp.

Zdrówki

Zmieniony przez - Jaronir w dniu 2005-01-03 23:31:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 206 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7705
Sproszcze to:

Chodzi mi o śniadanie.

Nie doświadczyłem jeszcze skutków ubocznych nie jedzenia śniadania, a akurat wiem, że śniadanie jest podstawą jakiej kolwiek diety.

"SFD Moim życiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 206 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7705
Potrzebuje to akurat na referat z biologi o odżywianiu, niedobory witamin, tłuszczy, białek itd. mam. Poprostu chciałem jeszcze zamieścić taką ciekawostke dot. śniadania.

Zmieniony przez - noxer w dniu 2005-01-03 23:55:01

"SFD Moim życiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
jestes w pelni zadowolony ze swojego treningu czy uwazasz ze moglbys rosnac szybciej? jesli opcja nr 2 to juz wiesz po co Ci sniadanie

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676

Masz coś o śniadaniu ---> https://www.sfd.pl/temat161923/ 

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 206 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7705
Protein tego właśnie szukałem

Łap Sogacza

"SFD Moim życiem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyswajanie białka z żywności

Następny temat

Jest jakas szansa ???

WHEY premium