SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

- TWOJA CHWILA PRAWDY XI -

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 811465

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864


Daje ostatnia ..Fote z tego..Typu zeby nie zasmiecec tego tematu ..Moze ktos sie zinteresuje zdjecie wyglada jak studyjne a jest robione nikonem ze sredniej polki ze starym tanim obiektywem zenita..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
co by nie mówić to trzeba przyznać, że ten kto te foty pstrykał zna się na rzeczy.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
mało widzialeś don :) z artystycznego punktu widzenia te foty są delikatnie mówiąc przeciętne. za to sylwetka na nich - za***ista.

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
no to może się nie znam fakt jest taki, że mi się podobają i tyle

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Sa dobre..Nie powiem jak tanim aparatem robione..Powiem tak aparat dla amatorow z obiektwem..Starym ruskim za klika zl na allegro pewnie..Ludzie robia foty..aparatami po ponad 10tys zl..i obiektywy..za kilka klockow..To moze o takich fotach mowisz..Ale to i tak zostalo wszytko wycisniete z dotepnego sprzetu..Ponad norme,,Ale to nie forum o fotografii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
cromwell: foty jako artystyczne wg mnie dobre
(Dla dalszego rozkminiania mojego zdania pisze, że się na tym zbyt dobrze nie znam.Podoba mi się i już)

no a forma konkret, kawał byka
bardzo dobrze to wygląda

PS.a jeszcze jedno pytanie crom uczęszczasz do solary dużo?

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8717
crom taki duzy chlop z Ciebie a normalnej fotki nie dasz tylko jakies takie co bys mogl je na nasza klase wrzucic

VeB!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
Daje dobre foty to telefonem kaza robic nie mam pytan Crom konkretna sylwetka idzcie na silownie porobic w szatni 2mp od lustra

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4898
Crom nie słuchaj tych co marudzą... Sylwetka bardzo dobra... Zdjęcia profesjonalne... widać, że przykładasz się do roboty konkretnie... A nie jak co nie którzy, że zalane 35 na ręce na ostrym cyklu i tylko marudzić potrafią... Nie podoba się to nie oglądać!!! I jeszcze jedno... Jest tu wielu wymiataczy co mają bardzo dobre sylwetki gratulacje i życzę dalszych przyrostów... Ale powiedzcie coś panu globkop64 bo za dużo się mądruje a póki co nic sobą jeszcze nie pokazał! Ani siły ani sylwetki... Niczym z forum o emerytach... A jeśli chodzi o mnie to może się za rok pokaże bo póki co to wydaje mi się że zbyt mizernie wyglądam...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546


tez sie pokaze troszku..

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deka-testo-meta

Następny temat

[art] LEKI PO DACIE WAŻNOŚCI

WHEY premium