SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

- TWOJA CHWILA PRAWDY XI -

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 812121

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996
Fakt, lekko talia jest retuszowana ;p

Gregor, 50, chudy, olb, glodziu itd.... masakra!

Zmieniony przez - misiek_89 w dniu 2009-06-20 13:14:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864


Moze dla niektorych fitness to pogarda sadzac po wypowiedziach dla mnie..To raczej komplement...I jeszce jedno fota dla tych co woga dysktowac niz pociwiczyc i wziasc sie ze siebie pozdr:)>.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28159
sylwetka jest bardzo dobra, fitness to to nie jest bo nie te wymiary i nie ta waga. Ale majstrowanie przy tych zdjęciach kolego nie było już potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 762 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17180
Normalne swiatlo, proste lustra, nie ma photoshopa. Nie ma co gdybac.

Konretnie

Trwaj w tym co kochasz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 565 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23445


Koniec redukcji teraz tylko trzymac forme do polowy sierpnia i lecimy z masa Crom dla mnie sylweta super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
HEMP GIE
wiem ze nie dorownoje nikomu z obecnych sylwetka ale wyraze swoja opinie ;)

Jak dla mnie super :) klatke bym poprawił. Możesz podać wymiary bo wydaje mi się że mamy podobne.
Mało masz w nadgarstku więc pewnie cięzko miałeś takie ramiona wyrobić

Gratulacje i byle do przodu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19503
Mało masz w nadgarstku



może nie poleruje tule co ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
hemp gie jest fajnie ale nie unos tak barków bo może i bardziej eksponujesz kaptury ale cała sylwetka sie bardzo zwęża a budowe kostna chyba zresztą tez masz wąska, zreszta tak jak ja :) heheh

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 565 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23445
Poki co sylwetka maksymalnego plazowicza hehe Jak bedzie masabedzie mozna pokazac sie wsrod ludzi tu obecnych Wymiary teraz na nie nie patrze ale bic mzoe z 42 lub 43 nadgarstek to am maly zawsze czy to masa okolo 100 kg czy tez rzezba taki gen hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864


Dam jeszce fotke dla celebrantow kultu masy..Chyba ze szytu wagi..:p..dl;a mnie porazka a ubraniu..Waga 113kg chyba uwierzcie mi..Ze teraz psoszegolne patrie sa wieksze moze nigdy nie bede mial ich z osobna wielkich jak teraz glodziu..bo jak teraz widzialem dla mnie masakra ,,Ale uwierzcie mi ten fitness to wieksze miesnie i wogole niz to na zdjeciu..A jesli ktos chce wzbudac respekt wielkoscia i zwarac na siebie uwage odczowam..ze jak waze te 13kg mniej ludzie chyba bardziej mijaja lukiem i sie lampia..niz na takiego wielkiego potworka..i wogole ciezko sie chodzi i zyje z taka..Waga nie polecam to tyle..Pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deka-testo-meta

Następny temat

[art] LEKI PO DACIE WAŻNOŚCI

WHEY premium