SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

- TWOJA CHWILA PRAWDY XI -

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 811422

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Grzechu mimo,że waga mniejsza bo jakis czas temu wrzucałes fotki na 110kg, to wygląda to zdecydowanie lepiej, jedziesz dalej z aero
Obmarek daj fotke na której bedzie coś widać, a nie miniaturkę
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
gregro popracuj nad odseparowaniem barkow od reki bedzie wtedy sie wszystko wieksze wydawac narazie jest jak kloc drewna trzeba to wymodelowac i bedzie napewno duzo lepiej
pas spadl jak widac

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
B jak zejdzie jeszcze fat to reka sie odseparuje od barku. Ale za szybko nie chce z tym jechac , mam czas

Poki co srodki nie sa typowe do robienia jakosci wiec na sile pod gorke nie bede szedl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
w sumie to ja sie nie znam ja na antku wycinalem a teraz na suscie bez aerobow
no ale nic na sile liczy sie efekt koncowy
pozdro

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2009-07-18 10:34:25

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Grzesiek nie krytykuje tylko widze, ze on sam czepia sie polowy.Co do mojej najlepszej formy to jej nie ma i nie bylo ja poprostu cisne dalej i ucze sie co jest 5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
B ja niestety tak nie umiem


Joy widzisz ale mi np BL na gg pisze ze jest taki i tak a ja to z pokora przyjmuje bo wiem ze ma racje i mysle ze tak samo jest tutaj a kto jak kto ale on mysle ze ma prawo krytykowac z tym ze jedni sie umieja pogodzic z krytyka i wyciagaja wnioski a inni nie jak np Glob. Wszystkich dookola krytykowal a sam nie wygladal jak by mial stycznosc z silownia tylko wklejal zdjecia z basenem z hotelu...

Krytyke trzeba czasem umiec przyjac ale jak krytykuje ktos kto wygladem moze sobie na to pozwolic.

Jak mi B pisze ze jest tak i tak ja to przyjmuje na klate i staral sie bede to poprawic bo dla mnie gozka prawda jest wazniejsza i milsz do dla ucha niz slodkie klamstwo ( wyjatkiem sa moje kochanki bo lubie jak klamia ... )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Joy,a widziałeś moje zdjęcia od dwóch edycji TChP?Nie widziałeś,bo nie wrzucam kiedy nie mam czego pokazać w tym temacie.W Galerii powiedziałbym Piotrowi,że jest estetycznie,sportowo i sylwetka na plus.Tutaj,zgodnie z założeniem tematu nie powinien się znaleźć ani On,ani wielu innych,a konsekwencją miał być ban,którego nigdy nie dałem,za zbyt słabą sylwetkę do idei tego tematu.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2009-07-18 11:35:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Spoko rozumiem idee tematu.Tylko chlopaki tak w 100% to nie wielu nowych moze sie ujawnic jest ta nasza garstka osob ktore i tak naprawde swietnie wygladaja i to w zasadzie ich poczynania i zmagania oceniamy.Ja ze swojej strony sorki bo moze zbyt ostro polecialem.
BL nie widzialem Twoich fotek od pewnego czasu to fakt.Sam mnie kiedys zyebales ale to w zasadzie z korzyscia dla mnie.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607


nuki

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daja rade tylko skarpetki siolo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deka-testo-meta

Następny temat

[art] LEKI PO DACIE WAŻNOŚCI

WHEY premium