SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

- TWOJA CHWILA PRAWDY XI -

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 812821

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
Tarcza, Ty już zamilcz, a jak masz zamiar dalej szczekac to sie pokaz.

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Pomijajac kwestie, ze shield sie tez jeszcze nie pokazal a duzo krzyczy, zastanawia mnie fakt "pofalowania" lustra na drugiej focie, akurat w newralgicznych miejscach. O dziwo po drugiej stronie jest prosciutkie.

Nie mowie, ze cos bylo robione przy fotce, tylko dziwnie to troszke wyszlo.


Tak czy siak, sylwetka dla mnie kozak

p.s.
Bernadr nie zapomnij dodac tarczy, zeby swoja fotke pokazal ;)) Taki joke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Trochę mnie nie było a tu same takie kizory. Nie ma co komentować głodziu, crom,chudzina i jeszcze pare osób ale nicków nie zpamietałem, bo szybko przelecialem ostanie 20stron i bardzo za to te osoby przepraszam jest mega konkret. Co mi sogi nie chca wchodzieć.
Koniec odpoczynku trzeba brać sie ostro za treningi za tydzień

Zmieniony przez - dariusz189 w dniu 2009-06-20 12:04:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
-SHIELD- to nie ty dawales fotke gdzie byl tam kon ze 130 kilo?
Pamietam ze mi sie podobalo.

Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2009-06-20 12:05:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Za tydzien ze bedzie sie wam chialo mam nadzieje w upalny lipec tyrac na calego ja zawsze w wakacje odkladam na drugi plan silke...Ja za 3 tygodnie oduszam ale z chccia popatrze..na innych wyrzecznia w wakacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
co mialem napisac to napisalem, reszta mnie wali chyba Gregor mial racje z ta fitnessowa sylwetka Cromwella. pozdrowienia dla spostrzegawczych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28159
ktoś tu się photoshopem bawił a miało być tak pięknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 503 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 61015
Nie ujmując nic Cromwellowi, bo ani 1/4 z niego nie jestem to lustro faktycznie ma takie nowoczesne zwłaszcza z lewej strony, oraz na ostatniej fotce chyba w tylnej kieszonce już butelka piwa, albo taka miednica szeroka w stosunku do talii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
korva, faktycznie - nie zauwazylem lekkiej operacji

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261570
a moze lustro ma takie nowoczesne powichrowane w stylu "pustynne wydmy" czy cos....

jesli rzeczywiscie photoshop no to smiech, niestety trzeba to jasno powiedziec

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2009-06-20 13:03:32

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deka-testo-meta

Następny temat

[art] LEKI PO DACIE WAŻNOŚCI

WHEY premium