SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czyżby chwila refleksji ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
.. mysle ze jestesmy niewolnikami swych marzeń , wizji siebie samego, swych dązeń... akiedy się one konczą lub przestaje mna na nich zalezeć... zmienia sie wszystko.
miałem dziś wizytę dwóch kolegów, przyszli do mnie tego samego dnia, niezaleznie oddzielnie.
jeden, w moim wieku w latach 90-tych jeden z najsilniejszych wyciskaczy w kraju, jeszcze kilka lat temu silny i masywny, przy 180 wzrostu sto kilkanascie kg samych miesni. dzis wazy moze 90kg, spokojny, ojciec rodziny, biznesmen. na pytanie czy cwiczy jeszcze - odpowiada ze smiechem : a po co ? coz ztego masz ?
o kom jak o kim ale o nim nigdy bym nie pomyślał .. ze czlowiek mający ponad 20 letni staz na silowni ,będaćey prze ładnych parę lat w czołowce wyciskaczy... dzia smieje sie z pytańia o sensie treningów siłowych.

drugi kolega.. przed 30 tka , były bokser, zawodnik... dzis wegetarianin, cwiczy yogę, zapatrzony we własne wnętrze, w potrzeby ducha ... a jeszcze kilka lat temu .. kozak i zawadiaka.

jakże odmienni byli ci goscie od stanadardowych ... myslących o nowych cyklach , o środkach które sa prawilne a które nie, o dietach, zawodach ....

pozdr
mc

ps
trtzeba zrobic mocny cykl to przejda podobne mysli

IHS TEAM

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
ja to bym nawet tak chciał żeby mi sie odechciało tego sportu, to w koncu bym może ten samochód kupił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
szczerze to zaraz sie zlecą entuzjaści i będa sie spuszczać ahh ma Pan racje bla bla bla

dla mnie to normalka, każdy kiedyś odpuszcza i tyle

wielka mi refleksja

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
hehe niezle,

ja jeszcze nie miałem pierwszego cyklu(do którego powoli się przymierzam), a też już miewałem takie chwile zwątpienia. Bo tak naprawdę po co to wszystko? Po co aż tak się zawzinać, ostro michy pilnować, przejmować tym wszystkim. Przecież ta cała zabawa w ch*j cennego czasu zabiera i pieniędzy.

Ja z perspektywy czasu żałuję jednej rzeczy. Że zrezygnowałem z piłki nożnej. Gdybym mógł cofnąć czas...

No, ale czasu nie cofnę. Więc pierwszy i zapewne nieostatni cykl tuż tuż

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
z wiekiem sie madrzeje marku jak widac po koledze wyciskaczu
kasy nie ma na tym pewnie dobrej , rodzina i inne sprawy wlasna osoba schodzi na drugi plan

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak by to robili z pasją to by trenowali do konca zyciua jak niektorzy kulturysci, widocznie robili to dla kasy i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
GYMwork tu nie chodzi o przyznawanie racji, ale takie zastanowienie się w głębi duszy.

Ja tak się zastanawiam, że jednak nie opłaca się zabawa w to. No, ale co ? Spróbować chociaż trzeba hehe

Zmieniony przez - TankAbbot w dniu 2008-04-24 21:49:49

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
wiec robili to z pasja, inaczej nie byliby na topie. a teraz p[o prostu maja inne pasje, sa aktywni w innych dziedzxinach zycia , nie zasneli.
pozdr
mc

Zmieniony przez - marek.c w dniu 2008-04-24 21:52:06

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
B-50 no i po koledze zawadiace hehe. Pózniej już do człowieka dociera, że po co sie napier**lać na ulicy i sobie udowadniać nie wiadomo co. Lepiej odpuścić i mieć święty spokój, rodzinę, pracę, a nie chodzić i się napierd**ać po ulicach czy tam na wiejskich przytupajach

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
a temu od jogi chyba od***alo od strzalow co wylapal na ringu

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
ja mam nadzieje ze mi czas pozwoli kiedyś na to zebym cały czas mógł trenować i na siłce i boks, zresztą patrze na kolegów którzy juz podchodzą powoli pod 40, trenuja z przerwami kilka lat, mają prace,dzieci i nawet nei myślą zeby treningi opuszczać-mam nadzieje ze tez tak będe mogł sobie pozwolic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
Dlaczego ćwicze? powód prosty od 1988 roku do roku 2003 liczba osób z ograniczoną sprawnością np otyłość wzrosła o ponad 18% tragedia. nie chodzitylko o czynniki genetyczne ale o dobrobyt który robi z młodych pokoleń kaleki.pamiętam mając dziesięć jedenasicie lat graliśmy w piłkę przynajmniej trzy godziny dziennie. jeżeli kąsiły komary braliśmy butelkę octu i smarowaliśmy się. dzisiaj piłka nożna dla młodzieży to fifa na komputerze. jakoś imponująco nie wyglądam ale potrafiłem wkomponować siłownię do siatkówki do szybkiego pływania i biegów na dystansie na 1500 3000 km oraz 100 i 200 metrów. co do twoich kolegów. niewiadomo jak im się życie ułożyło bo nic nie napisałeś o tym może nadmiar pracy i obowiązków kontuzja czy zły stan zdrowia. jednak stwierdzenie po co ćwiczć/ uprawiać sport pozostawie bez komentarza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki testesteron

Następny temat

opinie

WHEY premium