SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czyżby chwila refleksji ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nie wiem czy to taka dygresja, czy komentujesz moja wypowiedz. Jak to drugie to zle mnie zrozumiales BB to fajna pasja, tylko dla mnie na cale zycie sie nie nadaje na pewno, pokim mlody pokozacze, a pozniej sobie bede rekreacyjnie machal. Ty natomiast jestes doskonalym przykladem pewnego rodzaju normalnosci, jak trza to ciastko opie.rdolisz na redukcji i browara chlapniesz To jest wlasnie takie "rekreacyjne" machanie wg mnie Piszac "to nie zycie" mialem na mysli semi i pelna profesjonalke, czyli doslownie - cwiczyc, zryc, spac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
Zrec, pakowac i spac
dla mnie to jest zycie
mi akurat taki styl zycia za***iscie odpowiada
ale wiem ze cwicze dopiero ponad 3 lata i myslicie ze to malo i ze sie moze odmieni , ale niesadze! najtrudniejsze jest tylko oddzielenie tego wszystkiego od normalnego zycia niestawianie bb na 1 miejscu , jest to trudne

dzikuje za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie scorpio, tak jakos sie zlozylo, ze pod twoja wypowiedzia, moze mi troche podsunela kilka mysli do glowy - ale to nie bezposredni komentarz masz oczywiscie racje w tym, co piszesz o zamykaniu sie wylacznie w "pakowaniu". natomiast jesli nie ma powaznych problemow zdrowotnych uniemozliwiajacych trening, to nie rozumiem czemu ktos, kto to lubi, porzuca temat.

jedyne wytlumaczenie to dla mnie wlasnie to rekompensowanie sobie czegos poprzez dzwiganie - i jesli moze to sobie zrekompensowac poprzez sukcesy na innym polu, to dzwiganie przestaje byc istotnym elementem zycia.

sorki za maly offtop, ale jak juz to czytasz scorpio, to obadaj nasza pierwsza dyskusje, bro
https://www.sfd.pl/3_testosterone_450_IP-t260794-s3.html
myhyhhyhy

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2008-04-25 20:56:39

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Coz Spartan szanuje takich ludzi jak ty, jak kazdego kto wyznacza sobie cel i dazy do niego, to oznaka sily i charakteru. Dla mnie jest to jednak ograniczanie zycie, ktore jest bardzo roznorodne do jednej tylko jego dziedziny. Ale kazdy z nas wykonuje pewne wybory...
Chudy moze po prostu przesyt? Moze refleksja ze jednak moglem inaczej uzyc zycia i chcec nadrobienia "straconego" czasu? Ciezko powiedziec, jezeli nie dysponuje sie takim bagazem doswiadczen.
Jezeli ktos jednak byl na topie, nie wydaje mi sie zeby to jakos nie wracalo...mozna sobie dac 5 lat offa, ale wydaje mi sie ze czul bym pociag zeby pozniej znowu troche przerzucic zeliwa
Mi to nie grozi, z tej prostej przyczyny ze bb jest jednym z wielu tematow jakimi jestem zainteresowany, dlatego nigdy nie bede na topie, ale tez nie dbam o to. Pakernia jest dla mnie, a nie ja dla pakerni
edit: ta dyskusja to siara jakich malo, obydwoje od razu skoczylismy sobie do gardel tak to jest jak sie choruje na "nadcisnienie" hehehehe
z drugiej strony jak widzisz ile tu buractwa sie przewija i omkoglowych medrcow z podworka nie trudno zrozumiec, ze latwo puszczaja nerwy i czasami ocenia sie kogos z gory i bez sensu. jeszcze cie pewno nie zdazylem za to przeprosic i tego nie zrobie to bo jest so gay wazne ze teraz sie kochamy

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-04-25 21:01:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707


Zmieniony przez - chudzina w dniu 2008-04-25 21:03:35

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
Ja to tak ze dwa lata temu byłem mocno zajarany tym, czasy szkoły średniej Teraz mam już takie momenty, że raz zastanawiam się że po co? dlaczego? A pózniej znowu sie napalam że będe wielki i będe wzbudzał podziw i szacunek ale ja od zawsze jestem bardzo niezdecydowany w każdej dziedzinie życia.

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
TankAbbot w takim wypadku nigdy nie będziesz wielki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
po przeczytaniu tego co powiedzial ten byly sportowiec nie mam pytan. widocznie kolo byl na topie bo poprostu cos wywieralo na nim presje zeby cwiczyc i moze mial dobrego gena do tego. gdyby byl prawdziwym sportowcem nigdy by nie pwoeidzial tego ze po co cwiczycalbo to byl kit albo kolo dla mnie nie bylby wart za duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
tank profil aktualny? jezeli tak to jeszcze Ci dlugo zejdzie zeby byc wielkim

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
decos z Twoim wiekiem nie zabierałbym wogóle głosu w tym temacie


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2008-04-25 21:19:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki testesteron

Następny temat

opinie

WHEY premium