SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermal Pro - czyżby błąd????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1029
cze, jestem od 2 dni na thermalu, posiłki ograniczyłem do 3 dziennie z czego 3 to samo białko. kolega powiedział mi że to źle, że za mało posiłków jem. czy to prawda że przy redukcji i kuracji thermal pro trzeba jeść dużo posiłków?????

Wszystko jest trudne zanim stanie się łatwe

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Prawda i nie prawda...
Podstawa to dieta- chodzi o sklad diety w zal od twojego zapotrzebowania,, poczytaj dzial DIETA.. CKD, SKD itp.

Musisz napewno wegle ograniczyc , bialko musisz dostarczyc zeby miesnie nie ulegaly np rozpadowi, tluszcze by organizm nie zarl ci miesnia zamiast wegli ktorych nie ma etc etc bardzo upraszczajac.

Generalnie prawie kazda dieta to rownomiernie rozlozone posilki co ok 3h , 5-6 dziennie, po prostu nie jedz wiecej niz potrzebujesz ;) odchudzajac sie / tnac w zaleznosc od diety ustalisz jak juz mowilem dokladny jej sklad.

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
No oczywiście, że powinieneś jeść tak z 6 posiłków dziennie. W przeciwnym razie spowolnisz sobie metabolizm

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
sry dzial odzywianie :)
PS: na samym bialku to padniesz na twarz soon hehe

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
jw schudniesz na pewno szybko ale polecisz z sił i z mięśnia jak nic.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 741 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9810
ejjj koles wiesz o tym ze jak masz samo bialko to organizm zmieni to w glukoze? dodaj chociarz 30g ww bo bedziesz zalowal tej redukcji......
ok spadam na carido =]

i po co sie gapisz?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
W teori wszystko fajnie tylko że przynajmniej w moim wypadku mam 0 apetytu po termie . Zatem trzeba sie przymuszać . Minimum 5 posiłków dziennie małych ale w każdym za wyjątkiem kolacji muszą byś węgle . Zredukuj tylko ich ilosć do 1/3 tego co było wczesniej . Ja przy redukcji jadę na ok 1200 kcl spozycia dzinnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
i]ejjj koles wiesz o tym ze jak masz samo bialko to organizm zmieni to w glukoze?

no i chyba o to mu chodzi. przemiana 1 grama białak w glukoze pożera 24 kalorie. licząc ze kolega je 30 g białka trci 720 kcal w czasie snu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Mrówa - 1200kcl przy 98kg

Toz to katabolizm zapewniony...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
1200 cal to bym musial taryfa do domu wracac z pracy

Trozke malo mi sie to wydaje zeby tak stale 1200 cal jechac. Wiadomo ze szybko bedzie leciec ale jakim kosztem.

Zmieniony przez - HK w dniu 2005-05-11 12:30:09

Bóg, Honor, SFD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koks a kondycja ?

Następny temat

Jaki tesc ??

WHEY premium