SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

- TWOJA CHWILA PRAWDY XI -

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 812043

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Slabiak no to ze dla Ciebie sie nie lapie to oczywiste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Nie no looz jak dla mnie ;)



Mam takie pytanko off topowe. Jak sie ma godzina brania t3 do jego poltrwania w organizmie i efektow? Od jutra chcialem wskoczyc na 50. Pierwsza biore o 6:30 rano, druga chcialem jakos po 6 godzinach a trening mam na okolo 19:30-20:00

Zmieniony przez - rev84 w dniu 2009-06-19 11:53:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ma sie nie jak

Po jedzeniu bierz podzielone na 2 czesci dawka dzienna


ja biore 25mcg tylko po sniadaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Slyszalem zeby walic pierwsza dawke na pusty zoladek, godzine przed pierwszym posilkiem hmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
słabiak chudo troche, ale estetycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
tarczyce na czczo i druga dawka co najmniej pół godziny przed posiłkiem też koło 14 stej i luzik. Jak z clenem to ta pora dobra a jak bez to można i później nawet o 16-17 stej. Chorzy biorą na pusty tyle że przeważnie jest to t4 i to dawka z rana jak np. moja teściowa.

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Spoko dzieks, biore solo. Jako anykatabolik mdrol+epi. Dzisiaj 4 dzien, ale bez rewelki jak narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Greg, czemu do posilku? Endokrynolodzy (przynajmniej Ci, ktorych ja spotkalem) t3 (czy to w mixie z t4 - novothyral czy to solo) tez przepisuja 'na czczo', nawet duze dawki dla ludzi z wycietymi fragmentami tarczycy.

Markimarki napisz kiedys pare slow o swojej 'drodze do' (obecnej formy), bo przemiana masakryczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30992
Gregor napisał do posiłku, bo on ciągle je. Chyba, że akurat śpi to nie je. Więc co kolwiek nie weźmie to i tak jest po lub z jedzeniem.

Gdyby starzy mogli a młodzi wiedzieli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gregor napisał do posiłku, bo on ciągle je. Chyba, że akurat śpi to nie je. Więc co kolwiek nie weźmie to i tak jest po lub z jedzeniem.

chciało się masy teraz trzeba szamać kiełbasy

a na poważnie to jak oglądam co po niektórych to się zastanawiam jak sobie bym poradził przez tydzień z górami żarła z którymi oni są na Ty
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deka-testo-meta

Następny temat

[art] LEKI PO DACIE WAŻNOŚCI

WHEY premium