SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

- TWOJA CHWILA PRAWDY XI -

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 811439

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
"On buli,nie Wy.Dajcie mu na miesięczną gażę trenera,to Wam rozpisze sposób trenowania. "

sam pisał że ledwie sam wytrzymuje
widzisz kogoś na podobnym poziomie?

nie proszę o konkrety
tylko o zarys z czasem i objętością (jeśli to jest kluczem to zrozumiem)

Zmieniony przez - Saddath w dniu 2009-07-10 20:50:57

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Na poziomie zaawansowania Łukasza owszem.Nawet na wyższym,bo Bombowiec nigdy do zawodów nie musiał się przygotowywać i biorąc pod uwagę proporcje,przej.ebałby z wieloma znacznie mniejszymi na scenie.Jeśli chodzi o masę,wyniki siłowe i umiejętność stosowania SAA,to czapki z głów.Ja również.Wiele od Niego się nauczyłem i myślę,że jeszcze się nauczę,bo nie stosowałem wielu środków,z którymi Luk jest za pan brat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
barki
rozgrzewka
60 kg
20 powt za 2 mn
1 seria
80kg 10 powtorzen sztanga za glowe najnizej jak sie da wdech jak rece w gorze wydech przy wycisku
wstaje zakladam po 10 kg pije wody lyk gleboki wdech i boom
10 pow
nast to samo
nast to samo
ostania 4 - 5 ruchow sam 4- 5 ruchow z pomoca za lokcie

cwiczenie drugie hanlt ena boki nie umie wytlumaczyc ruchu jak schodze w dol to mnie przytrzymuje i wyrzuca rece do gory
ale po tym cwiczeniu moge isc do domu 5 serii przerwy jak wyzej powietrze nabieram jak rece przy ciele i wypuszczam tez jak juz schodza przy samym dole

3 cwiczenie linki odwrotne rozpietki
tylko jak sie krzyzuja rece to spinam tez klatke
3 serie
nastepne wyciskanie hantli hantla schodzi najnizej jak to mozliwe zeby spinalo az plecy tak jak by skorcz mial lapac w motylu
po 6 powt i od razu na wznosy do przodu rece kat prosty z abrkiem nie wyzej wszystko chodzi o technike oddychanie i wolny ruch i prawie brak przerw
kaptury na koniec 80 kg szybko w gore 3 sek pauza i powolutku dol na dole wstrzanac barki tak rozloznic zeby ciezar wyciagnal kaptur nie umie opisac tych cwiczen dobrze ale zarys jest

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501



Szacunek dla tego starszego pana.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ale ty masz te lapy dlugie kostek dotykasz ??prze***ane masz brzuch fajnie puchna miesnie widac

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
teraz tylko przetłumaczyć i przeczytać

dzięki

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ja też mam łapy prawie do kolan
Krac dla mnie bomba!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Marcin czyli rozumiesz.. no długie B.. taka genetyka,ale świetnie sie dystansuje przeciwnika w ringu

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ja,hań kiedyś wpadnę do Juhasa,po górach pohuloć,kapeckę wódecki z Kracem chlapnąć i jakieś pikne rzyci górolek obrócić

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2009-07-10 21:28:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
krac taka sylwetka mi sie marzy-jednak za slaby jestem w tym sporcie -nie soiagalna sprawa -sog

== Oo f f ==
los ami

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deka-testo-meta

Następny temat

[art] LEKI PO DACIE WAŻNOŚCI

WHEY premium