SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

- TWOJA CHWILA PRAWDY XI -

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 812884

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1838
dariusz189 JA tak na codzien nie trenuje bicepsa,po prostu chiałem wziasc potezny ciezar na biceps wziołem 100kg.Mówisz ze w taki sposob jak tu na filmie podnosilem to nie zrobie siły?Ja własnie cwicze na sile,doradz mi w takim razie jak mam robic biceps na siłe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
To teraz Łukaszowi,nie pozostaje nic innego,jak wrzucić filmik z ugięć 200kg "na biceps"
Mnie bardziej jednak zaimponowała merytoryka wypowiedzi bohatera filmu,niż miażdżenie L1-L5
Sylwetka całkiem niezła.
EDIT:Biceps na siłę? Zastosuj trening armwrestlingu.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2009-07-16 21:13:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
normlanie trenuj ale staraj podnosic jak najwieksze ciezary i przy użyciu poprawej techniki po 6 powtrz(młotek sie dobrze sprawdza), na silce trenuje ze mna Robert Szczepański i takich metod jak Ty nie stosuje. Możesz jeszcze trenowac zarzut sztangi na klatkę tam tez pracuje bicpes siłowo i bardziej naturalny ruch, podciaganie na drązku z cięzarem.
Bajera dobra na filmie

Zmieniony przez - dariusz189 w dniu 2009-07-16 21:16:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1838
Jak trening armwrestling możesz troszke jasniej podaj link itp
Co domoich bicepsów to nie nazekam na nie mam silne ręce podciągłęm się prawie do brody podchwytem z cięzarem 75kg mam nawet film
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1838
dariusz189 w jaki sposob mam robić zarzut sztangi na klatkę,niezbyt rozumiem.Mam normalnie podnosić sztange ze ziemi i zarzucić jak robiom to ciezarowcy do podrzutu tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
greg gora widac okej duza :) ale nozki KLAPA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
tak , tu znacznie wieksze cięzary podjdą i ryzyko mnijesze odniesienia kontuzji oraz daje moc, szczególnie jak strogmen Cie interesuje do przetaczania opony.
A na filmiku tez taka bajera jak przy bicu, jak tak do dawaj.
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
sory za spam.Darek napisalem na prv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607


roz***al mnie typ od bica szkoda ze glupota nie boli
tragedia po prostu brak slow body 200 czy 250 chcesz zerwac bicepsa ty dziekuj Bogu ze go jeszcze nie zerwales

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4898
Darek a na jakiej siłowni trenujesz?? Znam siostrę Roberta-Anetę... Trenowała na Zawiszy podnoszenie ciężarów. A dopiero teraz zauważyłem że z Bydgoszczy jesteś...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deka-testo-meta

Następny temat

[art] LEKI PO DACIE WAŻNOŚCI

WHEY premium