SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

- TWOJA CHWILA PRAWDY XI -

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 812101

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
moze Ci sie tak rece napompowaly od noszenia tych hantli po miescie ?? Dobra forma ale jestes strasznie niewiarygodny gosc i nie wiadomo co u Ciebie FAKE a co nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
crom, ramiona wygladaja fajnie
bambi, duzyś
Brautox, kaptury dziwnie dlugie , smiesznie to wyglada, szerokosc dobra

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864


Jeszcze to narazie tyle..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Filmiki wrzucalem wiec z ta wiarygodnasia nie przesadzajmy zresza sie ujawnie za rok lub dwa na scenie jak starczy siana..:)..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
no ja tam nic nadzwyczajnego na tym filmiku nie widzialem!! Widocznie nie kazdemu opada szczeka i pecznieje w majtkach na twoj widok. Taki 10 sek filmik z jedna poza zbyt wiele nie udowadnia oprocz tego , ze masz dobrze porobione ramiona co juz wczesniej napisalem. Jesli potrafisz zadac sobie tyle trudu i potrafisz przez pol poznania nosic hantle w plecaku to wez nagraj raz z kolega pozadny film w ktorym widac cala twoja sylwetke w kilku obowiazkowych pozach Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
B-50 MIAZGA!!! Masa na potege doyebany ostro a krata jest jak dla mnie wzor.
Crom wydaje sie byc naprawde dobrze ale moze mi sie tylko wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brautox masz chyba sylwetke podobna do mnie czyli nisko osadzone ramiona i dluga szyje... przez co troche tak jak u mnie dziwnie sylwetka wyglada... ile masz wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Bombowiec pełna masakroza. MArcin ma rację - lepszej Twojej foty nigdy tu nie było, prawdopodobnie oznacza to, że jesteś w życiowej formie.

Cromwell - coś tam majstrowane było przy fotach, ale mi się ta forma podoba całkiem. Masz za***istego gena jeżeli chodzi o kościec, to na pewno. MAsę robisz świetnej jakości, a że tu więcej, a gdzie indzie mniej? któż na to nie narzeka ... Ale ten samar to byś dopracował, wstyd trochę

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
dam swoje z dziś, choć żadna rewela.. 4 tydzień on lecę, waga się waha - było 107 jakieś 10dni temu, w czwartek tylko 105. te upały nie służą

Moim zdaniem bez reweli na razie, ale mam nadzieję, że będzie lepiej

















Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2009-07-06 23:04:35

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
a wymiarowo pawson jak to wyglada?

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deka-testo-meta

Następny temat

[art] LEKI PO DACIE WAŻNOŚCI

WHEY premium