SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

- TWOJA CHWILA PRAWDY XI -

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 811331

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Qrwa co Wy tu za rzeczy wypisujecie Grzesiu troche przesadziles ale... Ty tez masz za...ta szerokosc plecow i ogromne przedramie !! Troche podlany ale wsumie narazie nie wypada mi czegos takiego pisac Wiem , ze ty tak lubisz i najwazniejsze , ze tobie to pasuje Niechetnie to przyznaje ale Glodziu ma napewno lepsze plecy niz ja Ja mam tylko prostowniki wielkie Pozdro

Calvin ja nie startowalem jeszcze na zawodach wiec ze mnie taki pro jak z koziej dupy reisentasche!!

Mocny jest poprawa ale wal SAA i trenuj dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marcin z tymi Twoimi plecami to zartowalem . Licho jest i wez sie za trening
Wrzucil bys cos swierzego dla motywacji
Dla mnie zrobienie definicji to jedynie kwestia przestawienia sie w psychice.

Nie lubie duzo jesc wiec obciecie przymusowego zarcia bylo by dla mnie czyms fajnym.
Do tego trening bez zmian i wygospodarowanie dodatkowej godziny czasu w ciagu dnia na aeroby .

Nic trudnego tylko poki co nie ma co zezbic u mnie. Jak stwierdze ze starczy to zaczne poprawiac jakosc. Poki czuje progres w masie bez znacznego przybyywania jaj na brzuchu wszystko jest zgodnie z planem jaki mam i tego sie trzymam.

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2009-06-26 08:13:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
****a, Calvin pisal to z sarkazmem czy tez powaznie? Bo juz nie ogarniam tego dzieciaka :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
gregor a cwiczenie non stop w pasie to na dłuższa mete nie osłabia prostowników ?? Spotkałem sie z taką opinia i ciekawy jestem jak to sie przekłada na praktyke

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Calvin pisal na powaznie bo to glupek przeciez

Prv ja trenuje z pasem bo to pomaga trzymac brzuch. Nie ma takich naprezen i nie wzdyma i nie rozpycha go Zaczalem tak trenowac i faktycznie widze ze tak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36449
Gregor niezamazuj tych malunków na plecach bo ciekawi mnie co tam masz hehe .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to tylko dla dziewczyn jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 274 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4380


To moze ja dam przodem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30992
Gregor, plecy coraz lepsze ale jeszcze musisz pracować, bo jak zaczniesz rzeźbić to ci tylko rurki zostaną pod pachami.
A jak zaczniesz robić rzeźbę to będziesz musiał u mnie sesje psychoterapeutyczne brać bo spadek parę kilo przypłacisz załamaniem psychicznym

Gdyby starzy mogli a młodzi wiedzieli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daro akurat przy pomocy w utrzymaniu psychiki to wiem ze moge na Ciebie liczyc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deka-testo-meta

Następny temat

[art] LEKI PO DACIE WAŻNOŚCI

WHEY premium