SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

- TWOJA CHWILA PRAWDY XI -

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 812172

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wow masz soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
marki super forma i przemiana....
cyclone -dobrze jest ale ta solarka, różowa pościel

Zmieniony przez - Maximus_20 w dniu 2009-06-10 16:54:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
marki a napisz jak mozesz jakie wymiary przed i po przemianie - ciekawy jestem

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
cyclone zrob cos samowyzwalaczem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
w skrócie to jest około 20 stu hi tj. 20cm z pasa na 80 cm i 20 kg w dół.na zdjęciu coś zdaje się 95 kg. Już stwierdziłem że mnie masa przy dużym zatłuszczeniu w ogóle nie interesuję. 50 cm w łapie na smalcu blee wolę 47 w żyle i tyle.

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przemiana ja pier...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
markimarki jest za***iscie jedyne do czego mozna by sie przyczepic to dół klatki.

glob- nie ma co sie obrażać na nieprzyjemne komentarze, na tym zdjęciu z maja 08 to wyglądałeś jak osoba która w zyciu sztangi nie widziała, skoro wklejasz zdjęcie w temacie gdzie większość użytkowników prezentuje poziom konkretny to musisz sie liczyć z negatywnymi komentarzami tym bardziej ze sam wiesz jak wyglądasz. przemiana owszem konkretna ale dalej wyglad pozostawia wiele do życzenia. ale grunt ze idzie do przodu

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
markimarki sylwetka kozaak,progres niesamowity.Mozesz dac rozpiske cykli ktore robiles w czasie "przemiany"?Zayebisty kształt klaty.
Co do reszty to widać ze w choooy masywnie ale jednak czuc ze wakacje sie zblizaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29963
markimarki, a jaki jest odstęp czasu między jednym zdjęciem a drugim?
Jest zaje..biście

Jestem tym, kim jestem. Dzięki "nim" jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
marki sog za włozoną pracę,
jakbys mogl podbij tu albo na pw srodki jakie
leciałes przez ten okres i jak z dieta

It's not Revenge, It's Punishment!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deka-testo-meta

Następny temat

[art] LEKI PO DACIE WAŻNOŚCI

WHEY premium