SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Na treningu ostre lanie, zrelaksujmy sie więc w spamie" MMA Spam

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202728

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
No cze, wszystko ok.

Muze z youtube mozna tez pobierac Jdownloaderem.

Co do tatuazy to niestety ledna i trzeba je co pare lat odnawiac. Podobno bledna szybciej jak pijesz alko, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Imo promienie sloneczne robia swoje.

Tez kiedys chcialem sobie zrobic tatuaz (mrowke z the prodigy) ale zrezygnowalem i bardzo sie z tego ciesze. W sumie w niewidocznym miejscu moglby byc ale gdzie na widoku to nie bardzo ze wzgledu na moj zawod. Zbyt czesto mam do czynienia z ludzmi z roznych krajow wiec lepiej tatuazy nie miec :) Poza tym po co mam okaleczac wlasne cialo, dla szpanu? Wyroslem z tego juz dawno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
o kurde Ubereem w koncu wszedl (na nowo go dodalem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
alko nie można pić parę dni po zrobieniu, co do słońca do są kremy, emulsje z filtrami, a tatuaż to sprawa osobista, nie koniecznie się go robi dla szpanu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161





Ej ten HL rzeczywiście zayebisty! Z początku se myśle pierdziele za spokojna nuta ale teraz już mi się spodobał. Łezka w oku się kręci 2010 był pięknym rokiem dla MMA a myślę, że 2011 przebije 2010 w każdym aspekcie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Pewnie ze tatuaz to sprawa osobista dlatego nie oceniam ludzi ktorzy go maja. Ich prywatna sprawa, powiedzialem tylko jaki byl powod dla ktorego ja sobie chcialem zrobic i ze sie ciesze ze nie zrobilem.

Co do HL to za***ista wstawka z tym wybuchajacym swiatem jak Fedor odklepuje i z matrixem po epickim headkicku :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6195
a ja uważam że tatuaż to poprostu chęć zwrócenia na siebie uwagi,ale to tylko moje zdanie

"Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę, zła się nie ulęknę,...
bo jestem najgorszym skurczybykiem w dolinie,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ludzie jak używacie Firefoxa to polecam wam to zrobić
http://ajo.pl/tutoriale-tutorials/340984-jak-przyspieszyc-firefoxa-poradnik.html

Wzrost wydajności o jakieś 30-40% u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
bastec to się mylisz- ja swój tatuaż robiłam mając 15 lat poszłam z mamą, która także sobie robiła tatuaż. Dla mnie był to etap kiedy wszystko zaczynałam- gimnazjum, rozpoczęłam treningi, miałam przeprowadzkę itd i tatuaż był swego rodzaju uwieńczeniem tego początku oraz połączeniem mentalnym z siłą mamy . Minęło już tyle lat i jakoś nim nie szpanuję a wartość ma dla mnie sentymentalną ;) Niedługo mój brat będzie robił tatuaż idąc go robić z ojcem i zrobią sobie obydwoje- może i rodzinne dyrdymały, ale jak dla mnie ma to spore znaczenie i wiem, że jeżeli dołoży się do tego nastawienie psychiczne to taki tatuaż ma całkiem inne działanie niż tylko ozdobne czy szpanerskie.

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
ja zacząłem 2 lata temu i cały czas coś dorzucam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
kuka23 nawet wiem czemu

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-12-28 20:10:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Werdum vs Overeem w marcu?

Następny temat

"Wywiad" z Fedorem

WHEY premium