SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Na treningu ostre lanie, zrelaksujmy sie więc w spamie" MMA Spam

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202703

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
A niech Cię! A sobie wyobrażałem Cię jako jakiegoś mafioza z Rio

Wkleje to tutaj bo od godziny próbuje scrakowac Assassina 2 i nie mogę za skarby świata ://////////

https://secure.ubi.com/login/UserInteraction.aspx (potrzebuje a na czas instalacji musze neta wyłączyć) Jak ktoś wie jak ominąć te yebane zabezpieczenia i scrakować to niech napisze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
assassin 2 dobra giera, przeszlem chyba z pol roku temu
ale na ps3

a wczoraj sobie nowego kompa kupilem z grafika 1gb, jest kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Jestem, zaraz napiszę czy mi się udało. Oo to ja jako iż jestem chory i nie wychodze od 2 dni to postanowiłem zrobić po 3 latach i formata i czyszczenie DOGŁĘBNE kompa w środku I jest git. Jakiego masz tego kompa?
Ja mam:
Core 2 Duo 2,2 Ghz
9800gt 512 mb
2 gb ram 800 mhz
Śmiga wszystko jak szalone.

BTW Savae wiesz co się okazało ? Miałem beznadziejną instalkę Windowsa, wystarczyło pożyczyć od seksownej, 40 letniej sąsiadki płytkę z jej instalką i się mi udało wszystko zrobić.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-12-23 14:23:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
KURVA DALEJ NIE DZIAŁA DO CHVJA MAŁO BRAKUJE A ZARAZ ROZYEBIE ŁEBEM ŚCIANĘ!!!!!!
Grał ktoś z forum w Assassina Pirata Creeda dwójke i dał radę go scrakować? Pomoże ktoś bo już zaczynam tracić cierpliwość

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-12-23 14:31:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6195
napisz do ubisoft,oni juz podobno cracka dzialajacego mają ;)

"Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę, zła się nie ulęknę,...
bo jestem najgorszym skurczybykiem w dolinie,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
bastec

EDIT **** YEA! Dawid sobie zawsze poradzi i tym razem też nie odpuścił aż do samego końca i finalnie znalazł cracka który odpala mu grę.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-12-23 14:53:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Albo kup konsolę;p Ja bym chciał takiego xbox'a 360 dla dwóch gier: UFC undisputed i FIFY, która na konsole jest zupełnie inną grą niż na PC...

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
hehe no to najprostrza rzecz wyszla jaka mogla i to fart Ci powiem bo bytalem sie informatyków (praktyki teraz odbywam w dziale infy) to powiedzieli ze zazwyczaj jest to wina ramu, czyli tak jak ja stawialem.

40 letnia czikirita powiadasz? :D ruchable chociaz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Chvj wi czy ruchable hehe.

Mam jeszcze dla was jednego njusa i spadam .

Kumple z osiedla na drugim końcu miasta z którymi się dłuuuugo nie widziałem mają tam jednego typka co niby parterowiec i wszystkich poddaje. Taki typek znam go też. Ponoć uczył się tylko z gry UFC Undisputed i z filmików i nie wiadomo czy ćwiczy czy nie. Taki kolega ztamtąd założył się z innym o 2 browce. Mój kumpel z klasy z tego osiedla stawia na mnie, taki drugi na tego parterowca .
W pon lub wtorek po świętach mam wpadać i sparować od zapasów - poprzez parter - i kto kogo podda. Życzcie powodzenia.
Poćwicze na siostrze czy tam kumplach przez weekend, zajawcze się jakimś filmikiem i JAZDA (oczywiście wszystko dla zabawy ale walka będzie prawdziwa).
Idę z nastawieniem, że złamie go w pół kurva

WAAAAAAAAAAAAAAR




Spadam joł

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-12-23 15:19:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
A ćwiczyłeś kiedyś parter w życiu ? jak nie to myślę że będziecie oboje leżeć jak kłody (bez obrazy)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Werdum vs Overeem w marcu?

Następny temat

"Wywiad" z Fedorem

WHEY premium