SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Na treningu ostre lanie, zrelaksujmy sie więc w spamie" MMA Spam

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202695

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Neith moja mama z siostrą, kumpelą mamy i córką kumpeli mamy + bonus że córka kumpeli mamy i moja siostra się przyjaźnią co roku tam jeżdzą na wakacje. Ja naturalnie zostaje wtedy sam w domu i mieszkam sobie sam i jest bardzo przyjemnie w wakacje. Wracam po 2 dniach przykładowo do domu . To miłego tam wypoczynku. Ja właśnie się ogoliłem i powoli będę się ogarniał na trening. Miazga to kopnięcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Rakhu ja od wczoraj wolne mam . Ale miałem taki zapjerdol w tym tygodniu też, że już się cieszę, że w końcu odpocznę. Widziałeś, że sobie punktów nie miałem jak w typerze podliczyć i jestem w dupie teraz :///
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie patrze, naprawde przez ten okres na kompa nie miałeś kiedy wejść? Jeszcze troche gal będzie to odrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Aaa Bull Tobie to dobrze z wolną chata Wogóle miałam w planach pośmigać troche na desce, ale boje sie że jak wyglebie na ten bark to będzie masakra

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
widzieliscie to? Niezla beka :D



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
ja 68 waze to tez suchar jestem;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Ta było u nas w spamie

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




No rakhu nie miałem neta i nawet nie myślałem o tym xd .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Neith czy dyskryminujesz nie za wysokich mężczyzn?

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Werdum vs Overeem w marcu?

Następny temat

"Wywiad" z Fedorem

WHEY premium