SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Na treningu ostre lanie, zrelaksujmy sie więc w spamie" MMA Spam

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202730

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Co jest panowie?
Muszę powiedzieć, że dzisiaj znalazłem miłość. Otworzyłem drzwi, a za nimi stała ona - wysoka, smukła, o ciemnej karnacji i eleganckich kształtach. Spojrzałem na nią, wyglądała na smutną i samotną, jakby potrzebowała przyjacielskiej dłoni. Więc objąłem ją w pół i wyciągnąłem z tamtego miejsca, a potem przez 2 godziny wysysałem z niej soki..


















aż wyssałem całą zawartość tej niezwykle urodziwej butelki półwytrawnego wińska Tera mi smutno bo drugiej nie ma, a do sklepu mi się nie chce iść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zmieniamy silniki sklepu
bedzie calkiem inny wyglad, lepsza funkcjonalnosc, i co najwazniejsze wieksze bezpieczenstwo, skoro mialem atak na serwer gdy sklep jeszcze nie ruszyl.

mam juz fajne partie koszulek ksw, rekawice green hill i everfight.
no ale w niedziele nowy sklep dopiero stanie na nogi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^ czyli dojechał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z chin leci do mnie hayabusa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
BTW, ma ktoś "namiary" na tę walkę w jakiejś lepszej jakości/ większej rozdielczości?

http://www.wat.tv/video/takanori-gomi-vs-nick-diaz-n6wj_2gyvd_.html

Rzeźnia świetna, właśnie sobie odświeżam.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Gomi teraz to lamus




































Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-02-02 23:36:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Lamus jak lamus...

Kondycję to nawet ulepszył, bo na 33 strasznie zdychał.

Po prostu ludzie wyłażą na niego z gameplanem który go rozbija i tyle. Jak ktoś przed nim nie stoi i wciąga go w dalsze rundy i na glebę to jest kiepsko. Musi sam to rozpracować, bo inaczej będzie zbierał baty.

Nikt z nim nie będzie wymieniał ciosów, żeby nie skończyć jak Tyson "Sokół" Griffin.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No i to jest to! Tylko powinni walczyć bez owijek. Swoją drogą jak to jest w EA MMA z tymi zasadami, słyszałem, że można walczyć na "zasadach" vale tudo, czyli bez rękawic z dozwolonymi groin szot, soccer kickami itp?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
oh puar ty i ta twoja obsesja :P

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Werdum vs Overeem w marcu?

Następny temat

"Wywiad" z Fedorem

WHEY premium