SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Na treningu ostre lanie, zrelaksujmy sie więc w spamie" MMA Spam

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202683

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
aaaaaaau

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
joł xD kurde jak ja nie lubie mma kobiet xD

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Mam do was pytanie. Dostałem dziś u lekarza propozycję w sumie nie do odrzucenia . Bo mam astmę oskrzelową co nie i byłem na wizycie kontrolnej jak co miesiąc i lekarka moja powiedziała mi o jakimś badaniu czyt. testowanie nowej dmuchawy(leku wziewnego na astmę) przez okres 4 miesięcy. To jak tak słucham, słucham , uśmiecham się pod nosem i sobie myślę mhm pjerdol pjerdol już lece żeby tracić czas na jakieś badania za darmo i nie wiem chyba po co.. I tak słucham przytakuje a ta do mnie z tekstem, że za 2 wizyty 24 godzinne dostaje każdy pacjent po 650 zł na rękę. Od razu zrobiłem oczy kobry o.o i tak ooo tak? jak to? zapachniało forsą hahahaha. Ogólnie to nie jestem jakimś materialistą i kasa nie jest dla mnie na 1szym miejscu nigdy ale zgodziłem się podświadomie już w chwili gdy usłyszałem o tej forsie. Powiedziałem mamie i babci bo akurat były w domu teraz to od razu, że nie nie że się bedą martwić o moje zdrowie i że to podejrzane zeby tyle kasy za to dostawac i ze one by na to nie szly ale jako iz mam juz 20 lat to decyzja nalezy do mnie.
A wy co o tym myślicie? Odpowiedzcie mi

PS Juz 2 razy byłem na takich badaniach ale to jak byłem młodszy i głupszy bo one były robione za darmo.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-02-08 13:35:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
kumpel był na takich tez na astme tez kase dostawał
ja nic przeciwko takim rzeczom nie mam no ale jestem zwollenikiem jedzenia koni elektrowni atomowych itp xD
wez sobie lapka albo cos bo sie mozesz nudzic z tego co on tam mi gadał:P
łatwe siano
i darmowe leki kto wie moze ci pomoga

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Płatne są zazwyczaj badania pierwszej fazy czyli lek nie został jeszcze dopuszczony do sprzedaży, nie wiadomo jak działa na ludzi itp dlatego ochotnikom sie płaci. Dowiedz się czy jest to to i jeśli tak to sobie daruj bo zazwyczaj przy pierwszej fazie kwoty sa wyższe. Może natomiast jest to badanie równoważności biologicznej jest ona bezpieczniejsze i tu bym sie ewentualnie skusiła

Deweq co masz do kobiecego mma?

Zmieniony przez - Neith24 w dniu 2011-02-08 13:42:55

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Królikom doświadczalnym się nie płaci, a popatrz bullet - tobie sypną kasą!

Ps. IMO , tak serio to ja się nie znam. Nie wiem jaką masz tą astmę (zaawansowanie itp. ) - zapytaj może w dziale zdrowie na tym forum lub inso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
kobiece mma jest najlepsze;d w wykonaniu np carano;p
nowa fota:D http://blip.pl/s/331869883

Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2011-02-08 13:49:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
ale jej ta kurtka pasuje do reszty

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ok dzięki za odpowiedzi wam będę się na siłce zastanawiał haha albo rzuce monetą.

mmmm Gina ale bym ją złapał za tego cycunia jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Werdum vs Overeem w marcu?

Następny temat

"Wywiad" z Fedorem

WHEY premium