SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Na treningu ostre lanie, zrelaksujmy sie więc w spamie" MMA Spam

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202685

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Obczajcie może lepiej walkę Dustina Hazellteta...

http://www.myspace.com/video/vid/2781949

Coś podejrzanego, jak wygląda, czy też naprawdę gdzieś tam przesłonięta przez narożnik ręka trafiła tego typa?

Bo dziwnie to wygląda.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Ja chce juz ufccccc:)
Ale rano k-1 finaly nie ogladane , bo na trening ide:<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2425
sorry, ze nie w temacie ale wstajecie rano na walke adamka? jak tak to na którą mniej więcej? ok 5 będzie odpowiednio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
o 4 wstań jak chcesz oglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Dobry

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
TezAndrzej Mi się wydaje że on najpierw trafił go prawym sierpem a potem chciał poprawić lewym ale nie zdążył bo ten już leciał na glebę przez co tylko zamachnął się w powietrzy tym lewym co sprawia taki efekt że pada on od niczego ale lipne nagranie mało widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a, budzik dzwoni rano, człowiek ledwo wstaje, i jedzie na uczelnie po to żeby sie dowiedzieć że nie ma wykładowcy i może wracać do domu, ja *******e!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Co do kolesia to moje pierwsze wrażenie to że sędzia za wcześnie przerwał walkę, no ale musiał ten pierwszy cios porządny zebrać skoro padł i nawet nie chronił głowy. Gdyby zebrał też tego lewego sierpa co poszedł w powietrze to chłopaka by wynosili z tej klatki.
Rakhu trzeba być optymiastą i cieszyć się z tego, że mogło się wrócić do domku a nie siedzieć na uczelni

Eraserhead dopóki GSP będzie walczył tak jak walczy i miał takie ciało jak ma to moge mu tą łysine wybaczyć

Zmieniony przez - Neith24 w dniu 2010-12-10 09:42:10

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Neith optymistą jestem, po prostu bezcelowo sie nie wyspałem, powinienem właśnie śniadanie sobie robić a nie już zaraz 2gi posiłek

Ej, nie lubisz łysych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
lubię o ile kolo ma ładny kształt czaszki
nie narzekaj, siedzisz sobie wygodnie w domku a ja w pracy
a nie wiem jak w niej wysiedze bo przypiekłąm sobie wczoraj na solarium pośladki
A na treningu chyba będe sie kulać w samych stringach bo już sobie wyobrażam jak mnie Gi będzie drażnić

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Werdum vs Overeem w marcu?

Następny temat

"Wywiad" z Fedorem

WHEY premium