SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Na treningu ostre lanie, zrelaksujmy sie więc w spamie" MMA Spam

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202682

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Heh, wczoraj patrzyłem na Twitter "team_manhoef" i nic, a tu dzisiaj taka informacja

http://twitter.com/team_manhoef

Już się nie mogę doczekać. Chciałbym, żeby zawalczył rewanżowy pojedynek z Lawlerem.

A co do filmiku to ładny, fajne akcje. Nie wiem czemu ten ktoś miałby być c***em, chyba bez powodu się nie bili, co? Tylko to, że było z zaskoczenia trochę niehonorowe

A Rampage z jakim Silvą ma się bić? Wanderleiem?

Zmieniony przez - Puar w dniu 2011-02-03 22:03:12

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
At first I was like:





But then I was like:

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do tych co dyskutują o potencjalnej walce Fedor-Overeem. Poczekajcie do drugiej rundy. No w trzeciej to na pewno wszystko będzie jasne


kaczek w Tormenta grałeś? szczerze powiem że po wielu RPGach jakie przeszedłem, a było ich troche, za PT sie wziąłem "dopiero" przed wakacjami tego roku. I po przejściu gry byłem wstrząśnięty... ta gra była pierwszą rzeczą z kategorii ksiażka/gra/film, która by po zakonczeniu takie emocje we mnie wzbudziła. W sensie tak oryginalne. Ba przed zakończeniem, ten ostatni dialog, wiesz pewnie z kim... i o czym tej osobie powiedziałem i jej reakcja na te prawde mnie zszokowała. Nawet Sonnen by sie wzruszył. No a potem te "......." (wstaw wszystkie emocje które towarzyszyły oglądaniu endinga) zakończenie. Geniusz. Teraz sobie zainstalowałem by drugi raz w to arcydzieło zagrać. Czekam tylko na koniec sesji pewnie grając kolejny raz nie będzie to to samo co za pierwszym, ale i tak ciągnie mnie by odpalić ten świat i sie zanurzyć

Będzie wolne i czas na odpoczynek by sie w to znowu zagłębić. W sumie nie załuje ze tak późno w to zagrałem. Do tej gry trzeba dorosnąć. Kto nie grał, to niech przy najbliższej okazji to zrobi. Ciężko opisać te gre tak by nie spojlerować :D kto grał ten zrozumie, (sie rozpisałem )






Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2011-02-03 22:31:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Torment to absolutne arcydzieło, coś co się czesto na kompjutrach nie zdarza.

No ale niestety kiedyś z różnych czasowo i nie tylko powodów nie skończyłem i nie miałem okazji zagrać jeszcze raz.

Więc będę uważał na spojlery.



"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To dobrze ze nie spojlowałem nie skończyłeś a uważasz za arcydzieło? to co będzie jak skończysz^^ a w którym miejscu zakończyłeś? Heh ogólnie gra ma te wade że jest TRUDNA, i miejscami idzie cholery dostać. Dobrze jest skorzystać z solucji jak coś nie idzie, ale takiej co tylko ci doradzi "idź tam i weź po drodze to" bez zdradzania szczegółów.
No i załamki można dostac gdy szukasz jednej osoby w chvj czasu bo ona coś ma wiedzieć, spotykasz a ona tylko "ja nie wiem, ale znam kogos kto moze wiedzieć" i zabawa od nowa

No ale i tak wg badań większość "graczy" nie wyszło nawet z kostnicy ale Ci którzy poszli dalej to wszyscy Ci którzy ukońcyzli te gre bo jest tak genialna, że nie da sie odpuścić, cierpienie i udręka związane z tym że musisz ciagle szukać odpowiedzi nie pozwoli ci spokojni umrzeć... tzn zasnąć.

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2011-02-03 22:41:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja przeszedłem gierkę będąc na 3 roku studiów. Klimat wspominam, miodzio...Ale niestety już dość dawno to było.... 11-12 ago (lat ) Kolo kupił ją niedługo po tym jak sie w sklepach pojawiła. Ale w konfrontacji z Baldurem 2 sam nie wiem, ale dałbym chyba Baldurowi lekką przewagę, toż to klasyka.
Z gierek na pc to w sumie głównie baldur, NFS i ulubione wyścigi Colin - nawet dobry byłem . Fajnie online sie grało - mile wspominam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
puar czytalem o tym i ponoc sami wszystkich prowokowali a potem sobie to nagrywali:) tam jest jeszcze 2 filmik jak wejdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja ogólnie uwielbiam wszelkie RPG w fantasy łorldach, ale za Tormenta jeszcze się poważnie nie wziąłem W końcu to nadrobię, bo wiem z licznych relacji, że jest mega prze-chvj genialna. Więc nie spojlerować

Siwy - ten co kopnął tego co leżał to bez powodu zaczął czy jak? Wyjaśnij mi.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
ponoc bez powodu zaczynali:) ale ile w tym prawdy to nie wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Werdum vs Overeem w marcu?

Następny temat

"Wywiad" z Fedorem

WHEY premium