SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Na treningu ostre lanie, zrelaksujmy sie więc w spamie" MMA Spam

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202691

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Zasady w Pride były prawie-doskonało-idealno-fenomenalne, ale w stu procentach realne były te za czasów oryginalnego vale tudo. No, starego UFC itd też.
Realność > efektowność, więc jak chcą sobie leżeć jak w rewanżu Royca z Shamrockiem to niech tak robią. Więc...

To co proponujesz? Bez czasu, bez zasad, zostawiamy panow, by sobie polezeli przez pol godziny jak kiedys Royce ze Shamrockiem?

Tak



Zmieniony przez - Puar w dniu 2010-12-09 20:17:14

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
o kurcze Eraserhead teraz to poczułam presje
tak na serio to uważam że jest tu sporo ludzi, którzy mają o tym większe pojęcie, oni powinni sie wypowiadać
co do UFC 124 to oczywiście czekam z niecierpliwieniem na walke Georges St-Pierre vs. Josh Koscheck. GSP oczywiście powinien wygrać, ale fajnie byłoby gdyby powalczył z Kosem troche więcej w stójce bo ich pierwsza walka prawie cała była w parterze, a GSP ma genialne kopnięcia.
Ciekawa jestem też walki Sean Piersona z Matthew Riddlem bo to wkońcu debiut Piersona.
o tyle moich dywagacji na temat UFC 124

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
...Poza tym walki nie trwały jakoś specjalnie długo, wręcz przeciwnie...

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
"były te za czasów oryginalnego vale tudo. No, starego UFC itd też.
Realność > efektowność"

Jakos mnie to nie kreci. Wole ogladac technikow, a nie kolesi, ktorzy wychodza, by urwac sobie glowy, bijacych sie po jajach, ciagnacych sie za wlosy i padajacych z wycienczenia po 2 minutach czy lezacych 10 minut, w trakcie ktorych oddaja po 5 cios.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
"To co proponujesz? Bez czasu, bez zasad, zostawiamy panow, by sobie polezeli przez pol godziny jak kiedys Royce ze Shamrockiem?

Tak"

I ktora telewizja by to pokazywala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Zasady jakieś muszą być, bo to w końcu mieszane sztuki walki, a nie bójka na ulicy. Sama nazwa wskazuje że mają mieszać różne style. Rwanie sobie włosów i kopanie po jajkach nie jest raczej w żadnej ze sztuk walki (chyba że liczycie krav mage).
Co zrobić żeby nie było w parterze. Chyba trzeba wyżej cenić punktowo przez sędziów jiu jitsu i to co się robi w parterze. Zdobywanie pozycji, próby poddań. Strasznie dużo robi się zapasów w MMA. Mnie to niepokoi. Oczywiście szanuje zapaśników, ale jak widzę jak stoi dwóch zawodników opartych o siatkę oktagonu i tylko zmieniających ręce, który będzie je miał pod pachami przeciwnika to mnie szlak trafia. Liczy się tylko to żeby ewentualnie obalić kogoś i to już jest sukces i wyżej punktowane. Zawodnik obali kogoś, przeleży na nim z paroma uderzeniami, albo od razu wstaną i już ma przewagę bo "sprowadził do parteru".
Garcia po walce z Namem Phanem: "Wypunktowałem go w pierwszej i trzeciej rundzie. Fakt, że w trzeciej byłem zmęczony, ale trafiałem, napierałem i ZALICZYŁEM OBALENIE. Joe Rogan mnie wkurzył. Ja nie mam wpływu na decyzję. Jedyna rzecz, na którą mam wpływ to przebieg walki."
To mnie ruszyło. Te dwa słowa "zaliczyłem obalenie". A co mu to dało? Nic. Coś trzeba zrobić z takim myśleniem i przede wszystkim ocenianiem czegoś takiego przez sędziów. Równie dobrze można kogoś obdarować punktami bo trafił prostym chociaż większej krzywdy on nie zrobił

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Eraserhead jak leżą na ziemi i nic nie robią to niech wracają do stójki i tyle.
Kartki to szopka i dobrze ze tego nie ma.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Teraz nie mam czasu, ale jutro prawdopodobnie założę odpowiedni temat i tam podyskutujemy.

Chrzanicie obaj

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
Panowie chetnie bym z Wami pogadal na ten temat, a juz na pewno z Neith o tym co jej sie podoba u GSP, ale forum mi co chwile pada lub tez ciezko chodzi.
Scorpion wlasnie dyskusja wziela sie z tego, ze niektorym to przeszkadza, bo parterowcy sa spychani na drugi plan, bo w druga strone to nie dziala tzn nudnej walki w stojce nie przenosi sie do parteru, zajrzyj 2 strony wstecz.

Neith ja podobnie do GSP tez zaczynam lysiec. Przemysl to. :PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Widziałem co tam pisaliście i dlatego jako uderzacz też się udzieliłem. Walka w parterze jest fajna gdy coś się dzieje a jak 2 gości się ściska i nic nie robią tylko na przetrzymanie liczą to przerwać to i do stójki niech wracają. Sytuacja którą opisujecie że 2 gości przy siatce się siłuje i robi zapasy też jest nudna. Wszystkim się jednak nie dogodzi.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Werdum vs Overeem w marcu?

Następny temat

"Wywiad" z Fedorem

WHEY premium