SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Na treningu ostre lanie, zrelaksujmy sie więc w spamie" MMA Spam

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202735

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
e tam- ja już jestem po 3 i obawiam się, że na tym treningu to zamiast biegać będę się kolebać

bastec hej ;)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Nie gralem nigdy w Buldura ale jakis soundtrack znalazlem:

Baldur's Gate http://rapidshare.com/files/104482871/BG_soundtrack.rar
Baldur's Gate 2 http://rapidshare.com/files/104511181/BG2-Soundtrack.rar

Nie wiem czy o to chodzi czy nie ale tych soundtrackow jest pelno. Nie wiem tylko po co szukacie ich na torrentach??? Wpiszcie sobie warez i w 1 linku macie takie forum z dark w nazwie. Regnijcie sie tam i zasysajcie cokolwiek chcecie. Jest tam zarejestrowanych ponad milion osob, z tego o ktorej godzinie bym nie wszedl ponad 2-3 tys ludzi zawsze online.

Jakby ktos byl zainteresowany zarabianiem jako uplinker przez net to dajcie znac. Jak bede mial chwilke to przesle moj poradnik i odpowiem na kazde pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Nie gralem nigdy w Baldura"

o.0 czas najwyższy nadrobić tą zaległość

ten link od bulleta już jak pisałem jest najlepszy, są wszystkie utwory z dwójki i dodatku



a tak wogóle to dzień dobry i zarazem do widzenia bo do kuzynki zawijam, elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
No cze,

Niestety nie mam czasu na gry a gdy Buldur byl popularny to ja gralem w Q3, Heroes3, Diablo 2 wiec nie bylo juz na niego czasu :)

Tez juz zbijam, cya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




Kolejny typ ode mnie z miasta w którym nie ma zbyt dużo prosperujących fajterów. Były kibol, daje radę. Może w KSW go zobaczymy w przyszłym roku

Kurde spałem dziś 12 h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
Koleś daje rade ja też spałem około 13 h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja spałem z 5h może bo sie położyłem o północy i mnie ****a o 1 telefonem w nocy obudzili i potem zasnąc nie mogłem do 3, a o 8 wstac musiałem -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
ja w sumie mało sypiam,więc te 5-6 h to standard:D

za to już drinkowałam znowu, wczoraj czystej wpadło trochę




i taki sportowiec ze mnie

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
każdy zawodowy sportowiec ma okresy totalnego off-seasonu

ja jeszcze w sylwka wypije, i od nowego roku znowu zapjerdalanto z treningami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
rakhu dzięki hehe :D


ja na Sylwka sama będę w Piasecznie, więc pewnie będę piła do lustra

za to wczoraj w sumie 2 h treningu było i potem jak czysta wpadła- to pozamiatane. Ekonomicznie pić po treningu- połowa tego co zwykle robi swoje:D

:):)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Werdum vs Overeem w marcu?

Następny temat

"Wywiad" z Fedorem

WHEY premium