SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Na treningu ostre lanie, zrelaksujmy sie więc w spamie" MMA Spam

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202710

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Dobry ten filmik od kaczki, lubię takie rzeczy. Co do nuty Belforta to średniawa była, mnie ciary przechodzą jak przy rzeczach takich przy jakich wychodzi szogun i overeem czyli sail van bureena i adagio for strings tiesta tylko w wersji przy jakiej overeem wychodzi, o którą ciężko ogólnie. Neith coś gdzieś pisałaś ze cię tną co ci jest? Fod gdzieś w jakimś temacie ostatnimi dniami dawałeś linka do strony pa ruski o fiedzi, jak coś to rzuć linka to przetłumaczę na biegu(byle nie całą stronę ) kurva jeszcze całej gali nie obejrzałem, taki zalatany jestem

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
A ja miałem takiego pecha że rano wstałem na gale i sie okazało że mi komkp siadł... I musiałem najpierw wyniki tylko zobaczyc żeby w typerze sie wpisac a dopiero dzis walki oglądałem jestem zadowolony z Andersona, gorzej że Rocha przegrał. Ale jak sie na kompa wkurvilem to sobie sprawy nie zdajecie. Akurat w takim dniu sie posypał

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Sory że tak od a zaczynam ale kto by nie był zdenerwowany w mojej sytuacji. Tak wogóle to siema wszystkim z wieczora :)

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816





koooozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
http://mixedmartialartvideos.com/pat-barry-plays-in-the-snow-and-pettis-kick/
ktoś nie widział może, świr z tego Barrego

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ultimate Submissions już chwile temu oglądałem. Dobre, dobre. Muszę ściagnąć te ultimate kos.

Barry ładny wariat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
ona to do mnie pokazuje?????????

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
A ta japonka to co? Dawno chvja w dupie nie miała ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Werdum vs Overeem w marcu?

Następny temat

"Wywiad" z Fedorem

WHEY premium