SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Na treningu ostre lanie, zrelaksujmy sie więc w spamie" MMA Spam

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202673

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i bana na ip
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Nie musicie mnie motywować by nie darowałbym sobie nie obejrzeć tej gali Ale dzięki za dodatkową motywację. Mam nadzieję że będzie sieka!!

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i że stream nie pandnie akurat gdy Anderson i Vitor pójda w wymiane...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Bull oczywiście że tak
dlatego nie dałam sie wyciagnac na impreze dziś

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644


"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Neith coś dla ciebie, lubisz poddania skoro ćwiczysz BJJ
http://fight24.pl/video/?p=746 

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@ FOD:
"kaczka za ten text ze stawiennictwem kolegow zaraz ci nadam kolejnego bana. nabroiles musisz cierpiec, i czekac az wojtek sciagnie bana z wlasnej woli."

w0jt napisał,że to nie on dał mi bana na IP. Jeśli jest jak pisze to loooz. Korzystam z proxy i z utrudnieniami , ale daję radę.
A co do wstawiennictwa kolegów....chodziło mi o to tylko, żeby ktoś się opowiedział po mojej stronie...dobra nie ważne - patrz mój podpis...i peace!

See you at 4 am...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Dziekuje Dymek192 obejrze napewno

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644


"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Werdum vs Overeem w marcu?

Następny temat

"Wywiad" z Fedorem

WHEY premium