SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Na treningu ostre lanie, zrelaksujmy sie więc w spamie" MMA Spam

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202714

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
dzień dobry:)
oj taką kulankę to bym chciał zobaczyć
kos twardy tak łatwo spać nie pojdzie:P
kurde ze mną cos jest nie tak... cały czas zmeczony....śpie....zero ochot na treingi ..w domu to juz tyle nie cwiczylem że to koniec... po prostu flak nie wiem co jest:(

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
są zdjęcia bo kumpela robiła ale nie powiem gdzie
Deweq sprawdz jakie masz ciśnienie, bo przy takiej pogodzie lubi spadać

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
oj pokaż to mi ciśnienie podskoczy:P
nie no wszystko miałem dobrze jak ostatnio badałem..cukier itp... niewiem co jest:/
musze kupić shock therapy i bedzie ochota na trening:P

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
no to jak dla mnie śmierdzi to lenistwem Deweq no i napewno pogoda ma też wpływ.
Nie pokaże bo skoki ciśnienia są niezdrowe i niebezpieczne, musze dbać o Twoje zdrowie haha

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
ja nigdy nie spałem w dzień a teraz cały czas... niewiem co jest:/ chce cwiczyc ale nie mam siły .. musze jakies witaminki kupić...
nie bądź taka neith:p pokkaaa:P

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
haha ale Deweq pojechałeś mi tym tekstem o tej zdradzie czyli co zostałam już "Wasza" tak?

Nie lubie Melwina rozumiem cieszyć się z wygranej, ale sory po takim KO to pierwsze co bym poleciała zobaczyć co się dzieje z kolesiem a nie pajacowała. Swoja drogą dobrze, że walczyli na rekawice bo na piastkówki to chyba by go zabił..

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Jak można nie lubic Melvina!!!??? Kurde grypa żołądkowa mnie dopadła wczoraj cały dzień na kiblu spędziłem... Nie poszedłem dzis na koło z matmy... Ogólnie lipa. Ale widze że Rakhu ostro w typerze pojechałeś 5 pkt TeżAndrzejchociaż miał nosa na tą gale.

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
Neith to nie była adrenalina tylko hormony :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Dobra jak bym się rzuciła na kolesia i zaczeła się z nim kulać tym bardziej że to były zawody no gi można byłoby to na hormony zwalić ale z kumpela?

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Werdum vs Overeem w marcu?

Następny temat

"Wywiad" z Fedorem

WHEY premium