SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Na treningu ostre lanie, zrelaksujmy sie więc w spamie" MMA Spam

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202731

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Propo wegetarianizmu to ostatnimi czasy jestem w połowie na takiej żywności. Po kwietniu jak mi jelita cieli nie mogę wrócić do swojej wagi tj.84 kg mam teraz trochę powyżej 70 a było po szpitalu 62 i byłem zmuszony prowadzić taką dietę. Powiem tak- można dużo rzeczy z takiej diety wprowadzić ale chociaż kurczaka pół to 2 razy na tydzień trzeba o.p.i.e.r.d.o.l.i.ć

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Kaczka jeżeli chodzi o Christiana Bale`a to chyba tak się to pisze Neith nie zazdroszcie Ci. Mam nadzieje że masz dobrych lekarzy bo jak mi moi kolano poskładali i też najpierw artroskopie robili żeby zobaczyc co tam sie stało, to od 3 lat mam problemy z tym kvrestwem. Najpierw mówili więzadła krzyżowe potem łękotka wreszcie sam nie wiem na czym tam staneło ale problemy dalej mam i co rok kontuzja mi sie odnawia nawet czasami przy jakim zerowym obciąniu tej nogi coś mi strzeli i kolano 3 razy większe

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja miałem obydwa kolana poskręcane, jedne w prżód (ACL) drugie w bok (MCL) całe szczęście więzadło jedno i drugie nie było zerwane a tylko uszkodzone/naderwane, to obyło sie bez reko. Do dzisiaj niestety odczuwam bóle i dyskomfort w obydwu :/

Neith co za obóz? Musimy sie spotkac... na treningu opczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Zibi7 przy dobrze zbilansowanej diecie wegetariańskiej nie leci sie z wagi. Ja np żeby zejśc z moich 60kg musze robić ostrą redukcje a moaj dieta to prawie same warzywa .

M.Manhoef Co do lekarzy to lecze bark prywatnie, tylko artro bede mieć za free z nfz bo mój lekarz jest też ordynatorem w szpitalu i mi załatwił że zamiast mnie kroić u siebie w gabinecie za duuuża kase prywatnie będzie mnie składał u siebie w szpitalu
Mój dobry kumpel jest rehabilitantem więc rehabilitacje za free do oporu jakie tylko będa potrzebne zabiegi mam już załatwioną więc jestem dobrej myśli

Rakhu Bastion ma co roku obóz bjj w Starym Kaleńsku a to niedaleko od Szczecina

Zmieniony przez - Neith24 w dniu 2011-02-08 10:54:16

Zmieniony przez - Neith24 w dniu 2011-02-08 10:55:36

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niedaleko? Tożto 100km. Czyli moge sie czuć bezpieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
E tam 100 km to ledwo godzinka drogi

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


A Tego gościa poznajecie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Neith, ja nie mogę przybrać przez to , że dalej mi jelita nie wchłaniają jak trzeba pokarmów, to się leczy tak do 2-3 lat podobno, stąd wynika mój problem z wagą a zawsze lubiałem sobie zjeść . Normalnie dział Zdrowie się wywiązał ze spamu z tymi kolanami Rakhu1 ześ ostro pojechał masakra Nie wiadomo co gorsze, ale ogólnie ze stawami takie rzeczy to prze***ane jest bo do końca życia, ja wprawdzie się nacierpiałem ponad rok bo miałem do tego zapalenia jelit jeszcze Helicobacter Pylori którego trudno rozjechać antybiotykiem i ludzie znajomi patrząc na mnie nagle, myśleli że mam brata młodszego.... którego naprawdę nie mam ale wolę to w sumie niż takie rzeczy jak wy macie

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
ja tak teraz Zibi7 zerknełam na Twój profil i ty z zagramonicy jesteś
swoją drogą 106 lat to niexle musisz się 3 mac

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Dla Neith ( i nie tylko) oglądac od 2:09 i uważnie, bo krótka walka!
Ps. ^ babka z gymu Jacksona
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Werdum vs Overeem w marcu?

Następny temat

"Wywiad" z Fedorem

WHEY premium