SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrzucanie wagi - kilka pytań

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2273
Kozi,tak tak wiem,ale są różne typy ludzi,moj kolega tak sie przeją swoją wagą ze z 103kg spadl na 87 w ciągu 1 miesiąca,kupił thermala pro,jakies pasy i inne rzeczy i spalał codzienie po 1000kcl,a jego dieta obejmowała 2000kcl,ale wtedy efekty uboczne bammm jo-jo i sie chłopak załamał.wiec 8kg przez miesiąc+ to jest standardowy wynik : >
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 314
Heh... Ja już schudłem 25/26/27kg... Jakoś tak się waha i jestem niezmiernie z tego zadowolony tylko teraz pytanie... Jak się pozbyć tego brzucha ?? To jest mój obecny problem... Zbić wagę do 80 to nie robię sobie problemu ,tylko mi o ten pierd***** brzuch chodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Teraz będzie coraz trudniej z zrzuceniem dlatego musisz obliczyć swoje zapotrzebowanie i wprowadzić ujemny bilans kaloryczny
Następnym krokiem będzie obliczenie ile kalorii dostarczasz dziennie ze swojego pożywienia i przetrzeganie danej diety
Tu oblicz swoje zapotrzebowanie https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html
A tu iile dostarczasz kcal dziennie http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie
Do tego tematy pomocne w układaniu diety https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html

Co do brzucha najlepiej będzie jeśli wstawisz zdjęcie Bo mogą być dwa ppowody pierwszym jest nadmierna ilość tłuszczu na brzuch a drugim zbyt szybki spadek masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 314
Okej... To ja jak będę miał chwilę czasu to to szybko ogarnę ,bo od niedzieli chciałbym równo z pierwszym dniem lipca lecieć z treningiem i być może ze spalaczem... Skołuje jeszcze tylko jakiś aparat ,bo w telefonie jakiś chu***y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 314
Aparatu nie załatwiłem ,ale coś takiego jest...
Pierwsze 2 zdjęcia normalne ,następne 2 z wciągniętym brzuchem.
Czekam cierpliwie na odpowiedź i pomoc.
Pozdrawiam










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Jeszcze jest tłuszcz dlatego masz taki brzuch także redukuj dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
redukuj jeszcze trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6363
NO jeśli chce się pozbyć w wiekszosci tego tluszczu na brzuchu (a mniemam ze tak jest) to jeszcze czeka go sporo redukowania

Moje rady odnośnie Diety, ćwiczeń wynikają z doświadczenia związanego z w/w elementami. Nie są to tylko przeczytane i przekazane rady z Wikipedii, lecz poparte wlasnymi ćwiczeniami i obserwacją organizmu. Więc jeśli masz zamiar Hejtować moją pomoc skierowaną do innych użytkowników lepiej jak zaczniesz prowadzić normalną wymiane zdań niż przechwalać ryj

Lubie tą gębe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 314
No dobra ,ale co robić żeby ten brzuch właśnie ogarnąć ??? Co z tym spalaczem ,jak z treningiem??? Dzisiaj zrobiłem prawie 80km i już efekty ,bo na czysto 2.5kg w dół ,ale po tym kolacja i multum wody. Nie wiem co robić w tej chwili. I jeżeli możecie to powiedzcie mi jak wygląda sprawa ze skórą... Ona wisi czy to jednak w większości ten tłuszcz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Tak jak wyżej pisałem ułóż dietę
Potem zajmiemy się treningiem bo wszystkiego na raz nie ogarniesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja i dietka do oceny.

Następny temat

pytasnie o ocene planu split partia 2 razy tydzien

WHEY premium