SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrzucanie wagi - kilka pytań

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spokojnie, na efekty trzeba cierpliwości :D, jak masz możliwości rób FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zobaczysz- FBW+ aeroby +cierpliwość=sukces
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak ci się tak bardzo to nudzi to ułóż coś swojego i wrzuć, na pewno dostaniesz korektę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 314
No ok... Ale co z tym co pisałem wcześniej... Mam na myśli pas neoprenowy i tego spalacza (Clen Burexin)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to już kompletnie nie moja działka, musisz poczekać na wypowiedzi innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 314
Hehehe no okej poczekam i dzięki za wszystko ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Pas zbędny
Od kiedy stoisz w miejscu ?? Jaki masz rozkład składników i ile masz kcal w diecie
Jedziesz 3 miesiące tym samym planem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2273
kOzi95-pytałeś sie wczesniej jaki spalacz,ja ci powiem mialem TSE-120pigułek,dobra dieta + naprawde dobre cardio dały mi efekt z 93kg do 85kg w ciągu 1 miesiąca,od 3 czerwca do dzis z wagi 85 spadło mi na wage 81 z samą dietą i cardio juz bez spalaczy bo mi nie są potrzebne

https://www.sfd.pl/Moja_mała_przemiana-t869822.html <--- jak cos to zobacz ; >
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
TheFighter
edytuj posty

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 314
Grubyo
nie chodzi o to żeby było szybko tylko efektywnie ;)

nowy_K_D
Jeżeli chodzi o diete to nie rozpisywałem sobie tego tylko rozłożyłem w miarę sobie tak aby pamięciówką jechać i wygląda to w następujący sposób:

Śniadanie:
-szklanka mleka,
-3 gotowane jaja na miękko,
-2 kromki chleba razowego,

2 śniadanie na zabicie głodu do czasu obiadu
-2 kromki chleba razowego
-ok. 150/200g twarogu chudego(czasami bez chleba jem)

obiad:
tu bywa różnie - często ryż z jogurtem jogobella, czasami ryż ,pierś z kurczaka + warzywa gotowane lub zamiast piersi jakaś rybka uduszona na parze ,ostatnio kombinowałem makaron z twarogiem

na kolacje tradycyjnie
twaróg 150/200gr(na oko) polany jogurtem naturalnym i szczypiorek na to,
2 kromki chleba razowego i przed snem ok 1.5h jabłuszko ;)


Na razie stanąłem w miejscu ,ale to z własnej woli ,bo się przestraszyłem tego brzucha jak zacząłem te pompki robić ,ale stoje nie dlugo. Waga mi się waha 89/91. Na FBW lecę ciągle ,bo co pisałem na forum jaki trening to cały czas tą samą odpowiedź otrzymywałem.

Nowy jak możesz to napisz mi co poprawić i co z tym brzuchem robić oraz czy zacząć ten spalacz brać...

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja i dietka do oceny.

Następny temat

pytasnie o ocene planu split partia 2 razy tydzien

WHEY premium