SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrzucanie wagi - kilka pytań

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 314
Ehh... Mam cholerny problem...
Wszedłem ten kalkulator dziennego zapotrzebowania to mam ,że aby utrzymać wagę tj. mi potrzebne 3.5k kcal przy dużej aktywności fizycznej...
Tak się nad tym zastanawiam to myślę jak to zrobić ,bo dla mnie 3000 kcal to jest strasznie dużo i ja nie wiem czy dam radę tyle zjeść. Może mi ktoś podpowiedzieć taką minimalną ilość jaką mógłbym maksymalnie zjeść przy redukcji ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2273
Ja np na redukcji/rzezbie (to prawie to samo) mam dietę na okolo 2200kcl tutaj masz 172 białkag 76g tłuszczy i 185g wegli i mi to naprawde starczy
2,1 białka 1 tłuszczu i 2,3 weglowodanow <--- dziennie,ale mam zamiar zwiększyć białka do 2.5 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 314
Grubyo tylko popatrz ile ty ważysz :P. Ja mam jeszcze do zrzucenia 10kg/12kg więc jest jakaś różnica. Aczkolwiek przyznam ,że na twoją wagę też te kcal zaniżone wychodzą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 314
Przeważnie tak to u mnie wyglądało:
http://www18.speedyshare.com/zt8Yp/download/hmhmhmhmh.jpg

Dlatego właśnie ciężko mi dogonić 3000kcal :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja i dietka do oceny.

Następny temat

pytasnie o ocene planu split partia 2 razy tydzien

WHEY premium