SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZombieHunter - wytrzymałość przede wszystkim

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8419
Wezmę to pod uwagę. Następny bieg będzie z głową, nie z sercem Dzięki wielkie za radę.
Dzisiaj tradycyjnie cross+podciąganie
1.Podciąganie
5s x8
Poszedłem na chudszy drążek i podciągało mi się 100% lepiej niż normalnie. Po 8 w sumie nic nie poczułem, ale postanowienie to postanowienie. Oczywiście 100% technicznie.
2.Crossfit
Padłem, słabiutko. Nie wiem czy to przez przerwę ale masakra.
Trening:
Martwy 60kg - na zmiane x10, ja 4s, kumpel 3s
Przysiady z piłką 10kg - to samo, po 3s x10
Podciąganie - to samo, 2s x10
skakanka 1min
wykroki 2x10kg x10
burpees x30
pompki x30
20 minut pracy. Poskładało mnie ładnie, nie wiem czemu. W sumie nieważne
Dzisiaj waga przed śniadaniem wskazała magiczne 82kg.

Zmieniony przez - ZombieHunter w dniu 2014-05-22 21:49:52

"Jeśli mam dziś zginąć, to zginę podczas wymiany ognia."
http://www.sfd.pl/ZombieHunter__wytrzymałość_przede_wszystkim-t989306.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8419
Psia mać, ostatnio los mi nie sprzyja Dosyć przykre sprawy rodzinne znowu wypchały mnie w drogę, tym razem pomorze. Oczywiście nie mogło zabraknąć złośliwości rzeczy martwych i w drodze auto złapało awarię. Sporo stresu, mało snu i słaaaba dieta wpłynęły na moją formę, która w tym momencie leży i kwiczy. Jedyny plus taki, że jestem zdolny do zawodowej służby wojskowej No i dostałem sporą reklamówkę orzechów włoskich!
Do testów pozostało trochę ponad miesiąc więc nie mam zamiaru się oszczędzać. Ilość treningów będzie zależeć od pracy. Wiadomo, typowo fizyczna robota nie sprzyja treningom. Jak będę dawał radę trenować sporo to tak będzie!
Dzisiaj lekko pobiegałem, żeby pomału obudzić organizm. Poszło krótkie wybieganie + 5x podbiegi, nie wiem na jakim dystansie. Dosyć lekko, bo nie ma co startować z "piskiem opon"...
Tak więc bieganie według planu na "800, 1000 i 1500 metrów", siłownia - oczywiście crossfit + podciąganie (z dużym naciskiem na technike) i basen na którym będzie sporo pracy rąk + technika obrotu i skoku. Fajnie brzmi, zobaczymy jak będzie w praktyce... Let the game begin

"Jeśli mam dziś zginąć, to zginę podczas wymiany ognia."
http://www.sfd.pl/ZombieHunter__wytrzymałość_przede_wszystkim-t989306.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8419
Lecimy dalej
NIEDZIELA
siłownia
krótki, intensywny trening z naciskiem na nogi. Zauważyłem, że o wiele lepiej wpływa na mnie 10 powtórzeń niż 5
1.Przysiady
10x70kg
10x80kg
7x90kg
2.podciąganie z obciążeniem
10xCC
6x8kg
4x12kg
3x16kg
2x20kg
2x20kg
2x24kg
6xCC
3.Wyciskanie na ławce skos
10x50kg
10x55kg
10x60kg
4.Pompki na poręczach
3s x10
5.Wykroki
12kg x2
2s po 20 powtórzeń (10 na nogę)
Podciąganie fajnie siadło. 10 technicznych z duuużym zapasem. Na razie plan się sprawdza i ciągle dokładam jedno powtórzenie
PONIEDZIAŁEK
Pierwszy dzień pracy i... wysiadłem. Niezła harówa. Dzisiaj zbierałem pocięte wałki drewna na kupki. Chociaż zbierałem to złe słowo, bardziej przerzucałem. Ogólnie męcząca robota. Zmęczenie po pracy + zmęczenie nóg po wczorajszym treningu "zmusiły" mnie do odpoczynku. Po prostu wymiękłem

"Jeśli mam dziś zginąć, to zginę podczas wymiany ognia."
http://www.sfd.pl/ZombieHunter__wytrzymałość_przede_wszystkim-t989306.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
Szkoda, że już nie mam gdzie wcisnąć treningu siłowego. Większość crossfitowców robi również trening siłowy i ma to spory sens.
A taka praca fizyczna da Ci niezły progres Nic tak nie wyrabia siły i sprawności praca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8419
Ja jak na razie mam problemy żeby się na crossfit wybrać Co do pracy to muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Męczy przeokrutnie, szczególnie przy dużych temperaturach ale daje też sporo satysfakcji. Szczerze mówiąc jak dla mnie zmęczenie po pracy jest przyjemniejsze niż zmęczenie po treningu, ponieważ dochodzi jeszcze świadomość, że będę miał z tego materialne korzyści. Nie wstydzę się przyznać, że jestem materialistą i to dużym.
Został mi ostatni miesiąc więc treningi w 100% skupione na testach. Termin 11 lipca. W podciąganiu dobiłem do 11 z zapasem. Za niedługo dojdę pewnie do maksa. Trochę pobiegałem ale niedużo.
Dzisiaj znowu biegi. Interwały, dosyć mocne.
1.Rozgrzewka
2.Interwały
1x 640m, Mogłem dobić do kilometra, chociaż zaczęło się robić ciężko. Czas poniżej 2 minut, trochę straciłem przez jakieś dziecko które specjalnie wjeżdżało mi pod nogi na bieżni.
4x 300m
3.Rozbieganie - niestety tylko 6min, ponieważ złapała mnie mocna kolka.
4.Rozciąganie
Jak wytrzymam psychicznie zmęczenie do lajtowo siądzie poniżej 3:15 na kilometr.
15 czerwca mam dostać pierwsze pieniądze i zastanawiam się czy nie kupić jakiegoś bcaa żeby poprawić regeneracje... Zobaczę ile dostanę i wtedy pomyślę.
Okej, 10 wpadnie też trochę kasy więc BCAA pójdzie na 100% :)

Zmieniony przez - ZombieHunter w dniu 2014-06-08 22:06:49

"Jeśli mam dziś zginąć, to zginę podczas wymiany ognia."
http://www.sfd.pl/ZombieHunter__wytrzymałość_przede_wszystkim-t989306.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8419
Jest moc, wybrałem się na crossfit Powiem jedno, robota wpływa na formę. Na szczęście nie na podciąganie
1.Podciąganie
1s x12 - duży zapas, muszę nagrać filmik czy wszystko jest git.
3s x10
1 WOD
12 AMRAP
5 T2B
20s plank
i co seria +2 do T2B i +10s do planka. Skończyłem na 15 T2B i 70s.
2 WOD
mały wyścig, byłem ostatni huehue. Trochę wstyd ale co tam
1.skakanka x300
2.3 RUNDY 50kg
12x sumo high pull dead lift (nie wiem czy dobrze napisałem, ogólnie 1 raz robiłem to ćwiczenie)
9x front squat
6x wall walk (co to ku*** było...)
3.800m biegu
mój czas to ponad 23 minuty. Ledwo się doczołgałem. Pierdziele, wolę przerzucać drzewo
W robocie masakra, sauna i solarium w jednym. Plecy spalone, trzeba pocierpieć :D

Zmieniony przez - ZombieHunter w dniu 2014-06-09 22:13:47

"Jeśli mam dziś zginąć, to zginę podczas wymiany ognia."
http://www.sfd.pl/ZombieHunter__wytrzymałość_przede_wszystkim-t989306.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8419
Ale ten czas leci, już niecały miesiąc
Dzisiaj miała być siłownia ale nie mam karnetu i złapało mnie mega zaćmienie umysłu. Zapomniałem pinu do karty a na stronie mieli modernizacje więc nie mogłem zmienić. Za to poszedłem biegać, na siłke pójdę jutro.
BIEG
1.Rozgrzewka 5,15km, na 4km chwila przerwy na 3 serie podciąganie po 10 powtórzeń. 1x nachwyt szeroko i 2x chwyt neutralny.
2.Podbiegi sprinty
4x 120m
1x nie wiem dokładnie ale ponad 200m
3.Rozbieganie
Podbiegi mocne. Przy ostatnim ogień w udach.

"Jeśli mam dziś zginąć, to zginę podczas wymiany ognia."
http://www.sfd.pl/ZombieHunter__wytrzymałość_przede_wszystkim-t989306.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8419
Witam serdecznie
Ale dzisiaj mam wspaniały dzień! Odkąd wróciłem z pracy rozpiera mnie energia. Wcześniejszych treningów nie będę opisywał. Trochę pobiegałem, popróbowałem 10x10 (nie spodziewałem się, że to tak męczy), trochę pływania i w podciąganiu doszedłem do 13.
Dzisiejszy trening:
1.Podciąganie z obciążeniem
5x CC
5x 8kg
4x 16kg
3x 24kg
Ostatnia seria lekko poszła, siła rośnie!
2.Martwy ciąg siłowo
Taki wstęp do crossa
5x 80kg
3x 120kg
2x 150kg
1x 180kg
I mamy nowy rekord! Jeszcze 20kg do 200, jest moc
3.Crossfit, 20min pracy
Martwy ciąg 120x4/140x2/150x1
200m biegu
Przysiady 60x10/70x8/80x6
200m biegu
Push press 50x10 (miało być 40 ale mi się walnęło)/50x8/60x6
200m biegu
drążek x20
200m biegu
I na koniec 400m biegu.
Co seria zwiększaliśmy obciążenia i zmniejszaliśmy powtórzenia. Biegi fajnie siadły, niby tylko 200m ale męczy.
BCAA przyszło, pierwsze 20g już za mną

Zmieniony przez - ZombieHunter w dniu 2014-06-16 21:24:20

"Jeśli mam dziś zginąć, to zginę podczas wymiany ognia."
http://www.sfd.pl/ZombieHunter__wytrzymałość_przede_wszystkim-t989306.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8419
Wszystkich treningów nie opisuję bo to i tak nie ma sensu ;p
BIEGI:
9km + przebieżki 3x 180m - lekki trening
3km + sprinty 20s/10s przerwy + 1,5km rozbiegania - sprinty fajnie weszły
SILOWNIA:
W podciąganiu doszedłem dzisiaj do 15. Zrobiłem też szukanie maksa w podciąganiu z obciążeniem. Ogólnie wyglądało to tak:
15x CC
5x 10kg
4x 16kg
3x 20kg
2x 24kg
1x 26,5kg / 28kg / 30,5kg
32kg docisnąłem już tylko do nosa.
Później przysiady, na 5 powtórzeń. Ostatnia seria 100kg x5, w końcu się udało.
Wyciskania na ławce nie piszę. Jedynie planuję bardziej skupić się na dole klatki, żeby ładnie było
Barki, polubiłem wyciskanie hantlami. W ostatniej serii siadło 2x25kg x9, brakło sił na to jedno powtórzenie...
Reszta w sumie mało ważna. Już w piątek wyniki z matur... Doczekać się nie mogę

"Jeśli mam dziś zginąć, to zginę podczas wymiany ognia."
http://www.sfd.pl/ZombieHunter__wytrzymałość_przede_wszystkim-t989306.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1061
i jak tam wyniki :>?
mierzyłeś sobie czasy w biegach/pływaniu mniej więcej ?
planujesz jakis wiekszy odpoczynek kilka dni przed testami?

mamy ten sam dzien testy :] heh oby tego dnia byla wspaniala pogoda, a w pozostałe żeby przeszły huragany - to moja jedyna nadzieja ;]


Zmieniony przez - trixos91 w dniu 2014-06-24 16:37:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tabata vs cardio

Następny temat

Trening crossfitowy do oceny

WHEY premium