SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wytrzymałość niezniszczalna

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Witam.
Moim celem jest zdobycie super wytrzymałosci i kondycji fizycznej. Nie dysponuje narazie żadnym sprzętem tylko własnym ciężarem ciała. Proszę was o pomoc w podaniu jakiś przykładowych cwiczen i pomocy złożenia tego w całość. Narazie mam na oku pompki, burpees, mountain climbers,przysiady no i co jeszcze? Brzuch będe robic osobno po treningu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dużo treningów masz tutaj: http://www.wodshop-service.org/getWod.do
poza tym, zajrzyj do snowee, on robi z tego co wiem WOD'y bez sprzętu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
W jakiej kolejności robic te cwiczenia w Wodach pompki, burpees, climber mountain, przysiady ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz przykładowy trening: Cindy
Max rounds in 20 minutes
5x Pull-ups
10x Push-ups
15x Squats

wykonanie tych trzech ćwiczeń w podanej ilości i kolejności to jeden obwód. masz 20 minut, żeby zrobić tych obwodów jak najwięcej.
jeśli ci nie odpowiada ten trening, to poszukaj innego, z ciężarem własnego ciała jest mnóstwo. niektóre polegają na tym, że trzeba zrobić 50 przysiadów, 40 pompek itd., więc wtedy zanim nie skończysz założonej ilości danego ćwiczenia, to nie przechodzisz do następnego. chyba że jest dużo powtórzeń, to wtedy chyba dopuszczone jest pogrupowanie w serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203
Ja bym robił:
burpees
mountiny
pompki
brzuch
przysiady

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no takich opcji to jest dużo, ale nie rozumiem właściwie, czemu ktoś (kto na dodatek nie dysponuje zbyt dużą wiedzą na temat CF) chce na siłę układać własne plany, jeśli w sieci z łatwością można znaleźć gotowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203
Bo na początek dobrze jest ułożyć coś pod siebie? Bo np. patrząc na crossy i gotowe plany, ktoś może nie mieć problemów z przysiadami, ale nie podciągnie się tyle razy ile jest w planie. Nie widzę też sensu przerw między seriami po kilka minut, żeby tylko wykonać jakieś powtórzenie. Zawsze też można ciąć powtórzenia czy serie.

A pytanie trochę offtop: jak jest z Chelsea kiedy w minute nie zmieścimy się z całością? Np. robimy podciąganie i pompki, ale przysiadów już nie zdążymy. Robimy od nowej minuty znowu podciągania? Bo w późniejszych seriach może wyjść tak, że w końcu będziemy robić tylko podciągania przez większość serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
burpees
mountiny
pompki
brzuch
przysiady
Tak będe to robic tylko nie wiem jak z powtórzeniami teraz zrobic bo zrobie max 20 pompek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203
Ale max 20 w serii czy max 20 w ogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
osobiście nie zrobiłam żadnego WOD'a z pull-up, bo drążek mam w piwnicy kiedyś zamieniłam to ćwiczenie na inverted rows i działało.

w tym WOD-zie też nie ma pull-up, a z tego co pamiętam, to ledwo dałam radę zrobić 10 obwodów:
AMRAP - 20 minut

5 x burpee
10 x push up
15 x sit up
20 x squat

no ale rób jak chcesz, jak nie ufasz specjalistom i wolisz na własną rękę, to droga wolna

snowee, nie robilam nigdy takich treningow, wiec nie wiem. dla mnie sa one jeszcze nieosiagalne, bo nie jestem w stanie w minute tyle zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
max 20 wogóle niestety mam cienką kondycje i siłe narazie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Białko serwatkowe.

WHEY premium