SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Znowu do budy:/

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8438
Witam i mam zapytanie. W związku z tym że zaczęła się szkoła nie będe mógł od pn-czw. poświęcać czasu treningom (dużo lekcji + dojazd kilkadziesiąt kilometrów do domu = codziennie w domciu około 18-19) Czy mogę w takim razie ćwiczyć w następujący sposób??(cel: oczywiście masa):
PIĄTEK: klata+tric+brzuch
SOBOTA: plecy+bic+przedramie
NIEDZIELA: barki+nogi+brzuch
Pozsotałe dni oczywiście wolne. Czy tak mogę ćwiczyć?? Wyraże wdzieczność sogiem za odpowiedź

ֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
no kurde ..nie wkrecaj mi ..u siebie w LO mialem 2 przerwy 15minutowe oraz normalne 10minutówki oraz miedzy 6 a 7 oraz 7 i 8 godziną lekcyjną 5mintowe...i wychodzilem po 8h (o ile tak mialem) o godzine 15.30 lub 15.40 (wiec nie mow,ze masz inaczej...bo nie uwierze) tez mieszkam na wiosce ..chociaz do szkoly mialem lacznie ok.40-50min..ale zawsze dawalem jakos rade -> wrocic, zjesc ..i jechac jeszcze na silownie ..z treningu wracalem ok.21 i dawalem poprostu rade..Ty majac silke w domu tez bys dał Tylko poprostu w to sam nie wierzysz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1250
jak jestes zmuszony to mozesz tak cwiczyc,nie ma problemu

trenig czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 252
no napewno bedzie to ciezkie, 3 dni pod rzad trenngu , ale słyszełm już o takich metodach, ja bym sprobował , zawsze lepiej cos robic i próbowac niz wcale, cwicz tak potem zobaczysz jakie beda efekty , trening to 30 % tego co powoduje że nasze miesnie rosna , najważenijesza dieta , musi byc ona bardzo powiedziałbym nawet rygorystycznie przestrzegana , aha i masz troche bład w rozkaładzie klaty ne cwiczy sie z tricepsem ,ani plecow z bicepsem , Powinno byc tak:
Klata + Biceps + Brzuch
Plecy + Triceps + Brzuch
Barki + Nogi + Przedramie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3680
załatw sobie jakies zwolnienie z kilku ostatnich lekcji pod jakims pretextem jak nie to poprostu *******laj z np 2 ostatnich godzin lub cwicz na silce w szkole o ile taka macie.

-_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2280
Żaden ekspert ze mnie ale wydaje mi się, że to zestawienie ćwiczeń ma dobre tzn. klata z tricem+brzuch, plecy z bicem, a barki z nogami.
Pozdrawiam.
PS
Może da mi ktoś pierwszego SOG`a?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3680
jak zasłuzysz to dostaniesz za nic sogow sie nie rozdaje

-_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2280
Spoko wiem, wiem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8438
Macie po sogu wszyscy oprócz djsun(twoja kombinacja jakas dziwna) Sebast84 z miłą chęcią dam ci pierwszego soga

P.S.
To mogę tak ćwiczyć czy nie?? Z tym spierd***** z lekcji to nie tak łatwo a poza tym spieprzanie co 2 dzień z 2 ostatnich lekcji ze szkoły budzi podejrzenia i u rodziców i u nauczycieli No ale jeśli tak mogę ćwiczyć to git. Pozdro dla was.

Zmieniony przez - Max Roy w dniu 2005-09-04 14:38:42

ֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 253 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17353
Dj sun napisales
Klata + Biceps + Brzuch
Plecy + Triceps + Brzuch
Barki + Nogi + Przedramie

I zobacz trenuje 2 dni pod zad bicepsa ( przy plecach ) i 2 dni tricepsa ( Przy klacie ) plus jeszcze przy wyciskaniu troche go czuc wiec nie moze pod zadnym pozorem tak trenowac !!

Co do brzucha to moglbys chyba go robic w inne dni ?? Bo troszke lipa bedzie dzien przed plecami i w dniu plecow brzuch, chyba ze martwego nie robisz ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8438
Hmm no brzuch moge w sumie trenować w dni nauki szkolnej(tyle czasu to chyba wygospodarze) No albo zrobie sobie poprostu A6W. Dzięki

ֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
jak chcesz to możesz tak ćwiczyć ale ogólnie to kapa w pierwszych dniach treningowych mięsnie nie mjaą czasu na regenracje ;/

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Help !!

Następny temat

Dobry plan na mase ??

WHEY premium