SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xeor / 'Wszystko jest możliwe' / Redukcja, 7 miesięcy, 27kg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Dodaję rozpiskę z poniedziałku, wczoraj za bardzo zmęczony byłem, jeszcze ta zmiana czasu.




Wszystko idzie bardzo dobrze, po treningu 15 minut stepera i do domu.
Doczytałem, że te skoki wagowe są spowodowane dietą i mogą nawet dojść do 5kg. Do pasa można doliczyć kolejny cm, o ile dobrze zmierzyłem to jest 111cm :D
Ale gdyby sama woda mi zeszła, to nie straciłbym tych cm w pasie.

Dziś tylko na siłownię na 30 minut stepera + 5-10 minut rozciągania po aerobach. Ćwiczyłem w spodniach dresowych, dawno się tak nie zlałem potem, a do domu to mogłem latać, tak lekko się czuję, wbiegłem po schodach i nawet zadyszki nie było ;)

Dieta na razie trzymana w 99%, nie licząc, że trzy łyżki zupy zjadłem po robocie, bo głód mnie trzymał a dopiero robiłem jedzenie. :)

Wydaje mi się, że mam za mało kcal, zobaczymy do końca kwietnia jak waga zleci, jeżeli powyżej 5kg to dołożę sobie trochę węgli.

Ogólnie czuję się dobrze, a dla ludzi co czytają dziennik i brak im motywacji, filmik który kiedyś zrobiłem jak jeszcze ćwiczyłem, przeczytajcie tekst, daje do myślenia, pamiętajcie, nie jest prawdziwym zwycięzcą ten co od razu osiąga cel, tylko ten który dostanie po dupie klka razy i po trudach osiągnie swój upragniony cel!



<< LINK! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
odnośnie treningów : "stojąc" - to chodzi o wyciskanie na barki? bo nie wiem bardzo dużo ćwiczeń można robić stojąc hehe, dlatego pytam, a filmik moze byc

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Sztanga łamana, biceps stojąc. :) W poniedziałki mam biceps, więc myślałem że idzie się domyśleć ! :D

Oczywiście to wszystko na hantlach, nie robię płaskiej i skosu na sztandze.

Zmieniony przez - Xeor w dniu 2010-03-30 22:16:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
tia no mogłem zobaczyć na 1str, ja FBW ćwiczę i tak się już przyzwyczaiłem do tego że zapomniałem że można jechać splitem, heh

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
chyba sobie zapożyczę plan treningowy jak skończy mi się miesięczny karnet i wykupię nowy

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756



Trening idzie dobrze, w środę po nogach aerobów nie robiłem, za dużo by było na te nogi.

W czwartek (tj wczoraj). 30 minut stepera, samopoczucie super, nie licząc tego że spadłem ze schodów i mnie kostka pobolewa!

Co do obwodów to chyba się zmniejszyły, aczkolwiek waga dzisiaj podskoczyła strasznie, jakbym wody nabrał, i lekko się podłamałem. :(
Dieta trzymana w 100 procentach, żadnych odstępstw.

Może zmienić od nowego karnetu podejście na fbw? Bo chyba ten split za dużo nie da.

A może przybrałem dużo na mięśniach i dlatego waga się utrzymuje, ech załamanie psychiczne lekkie jest przez to ważenie! ;f

Ale daję radę!

Tak prezentują się osiągi:




A ta waga się tak zmieniła może z tego powodu że łosoś wylądował po treningu o 21, a serek dopiero o 00:00.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
jak w pasie leci to po co się wagą przejmować
gorzej jakby waga leciała a w pasie nie

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
no dziś już ładnie poszło, widać dużą zmianę na wyglądzie klatce i w ogóle inaczej, ale ta waga ma zejść do 100kg! :D Wieczorem dam rozpiskę z treningu. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Dobra :D Sobota zawalona, wczoraj sobie wypilem 3 piwka, siedzialem całą noc, i dzis od rana bez diety, tylko 3 jajka zjedzone :D Robimy sobie wolny dzien z normalnym żarciem, muszę odpocząć. Od jutra od nowa leci dieta :D postaram sę zjeść chociaż z dwa posiłki z diety. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
nie pękaj trzymaj diete. u mnie właśnie rodzina siedzi wpierdziela jakieś extra żarcie domowej roboty, a ja szybko zjadłem swojego kuraka i uciekłem do pokoju żeby nie kusiło.
Już nie mówiąc że czeka do zjedzenia 9 różnych ciast obym wytrzymał

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mozecie kuknac na ten plan

Następny temat

plan do oceny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium