SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xeor / 'Wszystko jest możliwe' / Redukcja, 7 miesięcy, 27kg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
ważne żeby wszyscy zdrowi byli

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
tak! :D Jak wejdę na 200kg na martwy i na 140 na klatkę i 150 na przysiad to będzie wtedy za***iście.

Co do tych 5tek boję się o to kolano, więc jak proponujesze, dawać 5tki w przysiadzie? czy robić po większą ilość powtórzeń, już nie boli to kolano ale no nie chcę przesadzić. W ogóle tylko Ty i Lidia czytacie mojego bloga? :D Trzeba dawać rozpiski z treningów chyba żeby przyciągnąć publikę i fotki w weekend jakieś w świetle. :D

Kupię sobie różowy zeszycik jjak wuchta i będę pisać pisać pisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 524 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9039
Nie tylko oni czytają Twój dziennik, tylko ja się do tej wymiany poglądów nie włączam .

Wodynowa metoda jest fajna, szczególnie uwielbiam trening 5, bo można strasznie zmasakrować swoje ciało . Ale jak kto lubi i jak komu wygodniej .

Różowy zeszycik . Z Hanną Montaną albo lalką Barbie .

Zmieniony przez - Kriksos w dniu 2010-05-11 23:48:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Hanną! :D <3<3<3<3 Miłość z dzieciństwa haha :D a ostatnio widziałem zdjęcie jak była naćpana czy pijana po imprezie xD

No mi też bardzo przypasowują 5 tki, ale ja czuję że 3x w tygodniu to dla mnie za mało, wiecie ja spędzam na siedząco w domu 10h przed monitorem tak +/- 3h.

Więc może być tak że jeżeli nie wyjdę na siłownie to jedyne wyjście to będzie do sklepu po piersi i z powrotem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
ja też przeglądam z ukrycia i cienia, ale nie ma czego czytać bo tylko pyyerdolicie o różowych zeszycikach a wypisek z treningów nie widać

do roboty!

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
200/140/150kg to wychodzi wyraznie za malo kg w siadach

no na pewno jak dasz słitaśne focie i zaczniesz wrzucac wypiski to wiecej ludzi bedzie zagladac ja zagladam z ciekawosci jak ci idzie i co dzisiaj zaplanowales zmienic no i zeby powkurzac

jak cos boli to sie nie robi. jak bolalo i juz przeszlo to robi sie stopniowo zwiekszajac ciezar, to wiemy. mozesz zaczac od mniejszego ciezaru i obserwowac, ale najleiej zeby w tej kwesti wypowiedzial sie ww pan od rozowego zeszyciku badz adzik czy ktos inny bardziej kompetentny
ja bym obserwowal bacznie na 15tkach, na 10takch jeszcze baczniej i tu bym podjal decyzje-jesli nie boli to daje 5tki uwazajac bardzo za pierwszym razem. jak noga dziala dobrze to na nastepnych 5tkach mozna juz zaszalec, tak bym zrobil
uciekam juz spac, pozdro

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
No w przysiadzie ostatnio było chyba 10 czy 12 razy 80kg. Boję się przysiadu. ;f

Carbon - będą wypiski, jutro zdam relację minuta po minucie z 60 minut stepera. :D Nie no poważnie, zajmę się dziennikiem jutro kupię sobie zeszycik i będę dzień po dniu zapisywać wszystko. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
a u mnie są skrupulatnie notowane wypiski i się nie wypowiadacie!

W niedziele ogień mam, do rodziny jadę; serniki, makowce, rosół i dużo dużo złego jedzenia to będzie drugi dzień od początku redukcji w którym zgrzeszę!

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
grzeszyć można codziennie byle nie było to związane z trzymaną dietą

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mozecie kuknac na ten plan

Następny temat

plan do oceny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium