SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xeor / 'Wszystko jest możliwe' / Redukcja, 7 miesięcy, 27kg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Dzisiejszy dzień zaliczam do mało udanych, skusiłem się na 50ml wódki i 100ml piwa, chyba moja redukcja przeżyje to :D

Co do posiłków to dziś za późno wstałem jadłem posiłki czasem co 2-2,5h, ale jakoś ujdzie. Teraz jeszcze twarożek i do łóżka, chcę już poniedziałek! :D

Zmieniony przez - Xeor w dniu 2010-03-28 00:07:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
No to tajk jak obiecałem, sprawozdanie z wagi i wymiarów, zdjęcia będą co miesiac, te wymiary co niedzielę.




Szokujące! Dobrze, że zaufałem wam i się nie głodziłem! To działa! :D Ty nogi chyba wtedy źle zmierzyłem bo miałem zapisane 74, a dzis 78. ;f ale to mało istotne, ważna jest reszta! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
świetnie ważne że jesteś zadowolony, ale jeśli za tydzień, znów poleci 2kg, to dodaj trochę kalorii, bo optymalnie powinno lecieć ok 1kg/1tydzień, no max to pomiędzy 1-1,5 , to z tego względu żeby metabolizm nie zwalniał

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
wiesz ja stracilem troche wody tak mysle ze z 0,8kg to wody, bo przez ten antybiotyk, :) Odstawie go niedługo to wszystko powinno wrócić do normy! :)

Zmieniony przez - Xeor w dniu 2010-03-28 13:41:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1947
Dobrze, że postanowiłeś wziąźć się za siebie i to nie za pomocą "diet cudów" tylko za rozsądną zbilansowaną dietkę :) I widać że masz samozaparcie i że będziesz dążyć do celów. Będę Cię odwiedzał i trzymał kciuki oczywiście :P

Niby sporo do stracenia... ale fajnie że sobie to rozłożyłeś na tak długi okres - myślę że w 7 miesięcy spokojnie zdrowo zrzucisz nadmierny balast i każda będzie Twoja :D

Tam trochę zalać morde raz można :D Jak to ktoś mówił... alkohol w małych porcjach pomaga xD

Zmieniony przez - Kankes w dniu 2010-03-28 14:15:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Wiesz tu może nie chodzi o to "każda będzie twoja" :D Ale też zawsze plus, jest bardzo dużo plusów tej redukcji.

Wiesz, ja zawsze lubiałem siłownię, ale nigdy nie mogłem do tego podejść profesjonalnie, ani kasy na diete, ani kase na silownie, za duzo pokus typu alkohol, fajki (a na to to zawsze kasa byla ;f!).

EDIT:
A to wklejka mojego posiłku na dziś. :)
Szaszłyki z sosem czosnkowym :D ha! A jak, niedziela w końcu.




Każdy mnie wyśmiał z tą dietą, a teraz szczęki w dół powoli opadają! :D

Dzięki wszystkim za wsparcie, to że mogę się tutaj wygadać strasznie dużo daje!

Zmieniony przez - Xeor w dniu 2010-03-28 15:24:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Bardzo prosto, połowa jogurtu naturalnego (160g), 3 ząbki czosnku, koperek, przyprawy: papryka słodka, przyprawa 5 smaków, soli czosnkowej trochę, do tego dodałem łyżkę musztardy czosnkowej, ale może być zwykła jak kto lubi. Jest strasznie ostry, to z tego powodu że za dużo czosnku dałem, ale ja tak lubię. :)
Oczywiście te kawałki kurczaka jedynie maczam w tym sosie i przegryzam ryżem, prawie zero kalorii bo sam jogurt a do posiłku cudowny dodatek.
Nie licząc czosnku i przypraw ;f to ma ten sos:
kcal: 71,5
b: 5,25g
w: 7g
t: 3g
:)

A sosu może jedna trzecia do posiłku zeszła, czyli jakieś 24kcal ;)

Zmieniony przez - Xeor w dniu 2010-03-28 18:54:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
też na tygodniu taki robie, te sosy czosnkowe, które można znaleźć w sklepach maja często powyżej 300kcal na 100g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Bo są na śmietanie i majonezie :D bo tak są sosy robione, a dla nas to zabójstwo ;f
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mozecie kuknac na ten plan

Następny temat

plan do oceny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium